reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

reklama
Witajcie. Ja również jestem z szeroko pojętych okolic Piaseczna:) Kierunek Góra Kalwaria.
Kpi, Józefosław zza Auchana?? Wydostać się stamtąd to problem chyba? Pomijam drobiazg, że Puławska to w ogóle trzeci świat:szok:
 
Witaj malina1979,

tak zza Auchana ;)

na razie tam nie mieszkam ale już niebawem będę ...
niestety Puławską znam bo mieszkam w jej okolicy ;) - zamienią jeden pas w BUS PAS i będzie jeszcze ciekawiej ... ale z drugiej strony gdzieś trzeba mieszkać :-)
 
Kpi, Bus Pas to pomysł nie z tej ziemi.. Chyba, ze go dobudują..
Paula:) Jak fajnie! Do GK mam bliziutko! Powiedz, czy przyjmuje tam jakiś dobry pediatra?? Albo fryzjer;)
 
Kpi, Bus Pas to pomysł nie z tej ziemi.. Chyba, ze go dobudują..
Paula:) Jak fajnie! Do GK mam bliziutko! Powiedz, czy przyjmuje tam jakiś dobry pediatra?? Albo fryzjer;)

hehe Malina dobry fryzjer hihi :-D jak masz chęć to zapraszam :-D;-)

A co do pediatry? To ja chodzę do dr. Wiśniewskiej. Wiesz jak to jest? Ilu pacjentów tyle opinii... Moja Julcia tak naprawdę tylko raz była przeziębiona więc nie mam potrzeby korzystać z tych usług, a wypisać skierowanie do specjalisty pani dr potrafi :-D Kiedyś podobno była przyjemniejsza...;-)A przyjmuje chyba ze 4 dni w tyg.
Inne panie? Dr. Wrochna kiedyś jej unikali ale teraz jest bardzo przyjemna, na wszystkie wątpliwości odpowie, jest ok.;-) ale niestety mało dyżurów ma.
Dr Wieniawska najbardziej rozchwytywana ale niestety przyjmuje chyba tylko z 1 czy 2 dni w tygodniu i są wtedy niezłe kolejki... ;-)
Jest jeszcze jedna od niedawna jakś starsza- Majchrzak (chyba?) moja siostra u niej była i podobno ok.

No i jak wszyscy wiemy Służba Zdrowia to cyrk na kółkach.:cool2: Musiałabyś spróbować... A teraz gdzie chodzisz z małym?
 
reklama
Kpi, wiem, że nie dobudują:-) Dzięki poronionym pomysłom skomplikują życie masie ludzi. Gdyby jeszcze były wyznaczone godziny, kiedy buspas obowiązuje, ale zapewne zrobią jak na trasie łaz. i zakaz będzie obowiązywał cały tydzień.
Korek na bank będzie się zaczynał przy światłach na Zalesie Górne.
Paula, to jesteś fryzjerką? masz salonik, czy przyjmujesz w domu? Na głowie mam strzechę, nad którą nie panuję. I odrosty do tego:baffled::baffled::baffled:
Do pediatry zapisałam się niedaleko mojej wioski (w Sobikowie w wiejskim ośrodku zdrowia), ponieważ tutaj odesłali mnie z GK. Z resztą mam 2 minuty samochodem, ale pani doktor badała mojego malucha krócej niż go rozbierałam. Chciałabym mieć lekarza, który zbada Jeremiego od AdoZ. Do którego będę miała zaufanie. O dr Wieniawskiej słyszałam, ale "przychodnia" w której przyjmuje prywatnie zrobiła na mnie takie wrażenie, że uciekłam:sorry2::baffled:
 
Do góry