reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Preston

reklama
no to ja tez mam pytanie, czy ktorach z mam odprowadza dziecko do przedszkola , chodzi mi o te 3 godzinny dziennie za darmo, moja chyba juz powinna chodzic a ja jeszcze zwlekam.... czy orientujecie sie gdzie jest najlepeiej i jak to wyglada?
 
Ja sie podlaczam pod to pytanie lucy25 ;)
Mojej corce bedzie sie nalezalo od kwietnia 2013 i mysle,ze to juz pora cos wybrac i sie zapisac. Z tego co wiem to w niektorych placowkach dlugo sie czeka na miejsce.... ale to moze byc roznie, zalezy od przypadku, miejsca, itp.
Performance Development and Review - FEYE 3 & 4 Year Olds to jest stronka, na ktorej mozna poczytac co nieco. Czytalam tez na roznych forach, ze w niektorych miastach mozna dzieci zapisywac do przedszkol na councilowskich stronach, wydaje mi sie, ze u nas nie ma takiej opcji. Chetnie poczytam doswiadczenia innych mam na ten temat :)
 
a nie wprowadzili ze juz od 2 roku zycia, bo chyba cosik zmieniali....ale przyznam szczerze ze sie nie orientuje, ale moge zapytac mojej opiekunki bo na pewno siedzi w tym temacie.
 
reklama
Do góry