reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Preston

reklama
szczerze mowiac stooo lat tu nie zagladalam, bo prace zaczelam i czasu brakuje na wszystko !! pozdrawiam mamy. aha...nie wiem czy uczesczacie ale jest w children center na ashtonach (riversbank) o 12 jest grupa Polska, mamuski moga sie spotkac a dzieci pobawic, polecam, bo jest fajnie. Ja niestety juz nie moge chodzic bo praca, ale dla mam ktore sa w domu to jest to jakas rozrywka, :):):)
 
Poki co pracuje i nie mam mozliwosci chodzic tam na rano, jedynie popoludnia mi pasuja.... a szkoda, bo mieszkam na Ingol. Moze jakies Mamusie sa chetne na popoludniowa kawke, albo spacer z maluchami? :) Pozdrawiam i czekam na chetne Mamy :)
 
ja tez mieszkam na Ingol, mozemy sie jakos umowic na kawke, albo spacer, jak bede miala na rano oczywiscie, bo czasem tez pracuje na popoludnie. a gdzie na Ingol mieszkasz???
 
ooo proszet tuz obok mnie. to kiedy kawka? ( teraz przez tydzien bedzie tesciowa, wiec pewnie nie da rady, ale potem jestem free. ja mieszka na Clevedon Road, to jest pierwsza uliczka od Cottam Ave.
 
reklama
Do góry