reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Wszystkim kobitkom w dniu ich święta składam życzenia wielu szczęśliwych dni, przepełnionych miłością i radością i .... kwiatami;)

 
reklama
Siemano:-),
jak tam sie czujecie w Dniu Naszego Swieta? Ja jakos niespecjalnie. Od kilku dni trzyma mnie przeziebienie i jakos zbytnio nie chce odpuscic:baffled:. Od kilku dni najmlodszy budzi sie wczesniej niz zazwyczaj, wiec niewyspanie tez daje mi w kosc:cool2:.
Rodzicom malej Alicji, serdecznie gratuluje!!:tak:
Netka, pewnie, ze tym razem bedzie dziewoja, a jak by moglo byc inaczej:-D. To juz zaczeliscie staranka, czy dopiero macie je w planach?:-) Liliana, piekne imie, jedno z moich faworytow, choc, gdybym miala miec corcie dalabym jej na imie Lilia:tak:. My sie wstrzymamy z rozmnazaniem do polowy przyszlego roku, a pozniej pofiglujemy:-D;-)
 
żeby nie bylo że to mój małżonek filwinka - ja to znalazłam w necie heheh
... choc nie obraziłabym sie jakbym dostała prezent w takiej postaci dziś wieczorem heheheh - ale jestem, nie;)
 
niekat :-D:-D:-D super wstawka.Też bym takimi "kwiatkami"nie pogardziła;-).
aga ja (tzn my, ale z naciskiem na ja) myślę o starankach za jakieś 2 latka.Póki co to dwóch zapieluchowanych bąków mi wystarczy choć już mi się tęskni za ciążowym brzuszkiem..Ale jak się przytrafi wcześniej to też nie będę rozpaczać.


Kochane wszystkiego naj,naj,naj!!!z okazji naszego święta:-)
 
Witam!
Dziś mam aktywny dzień, razem z pysią sprzątamy mieszkanko. Nawet mi się chce! Jutro idziemy na szczepienie- mam nadzieję, że się uda tym razem. Mieliśmy iść w zeszłą środę ale mąż późno z pracy wrócił. Sama nie lubię chodzić z małą wolę mieć jakieś wsparcie.
Wczoraj dostałam od mężulka aż 3 płytki z muzyką to taka nasza tradycja od jakiegoś czasu na różne okazje kupujemy sobie płyty i książki. Jestem dumna z siebie w ciągu tamtego tygodnia zrzuciłam 2 kg- to dla mnie sukces bo ostatnio waga stała w miejscu. Ale dietę mam ostrą na szczęście już przywyklam do nowego trybu życia i lepiej mi jak mniej jem.
Mała śpi jak wstanie to sprzątamy dalej!
MIŁEGO DZIONKA!
 
reklama
witam!!!

slonko swieci, pewnie nikt nie pogardzi dzis spacerkiem...
my juz hasanie na podworku mamy zaliczone, a moze po obiadku pojdziemy do lasu
 
Do góry