reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
postanowione... ide z Marcelem do logopedy... musze, szkoda czasu:-(moze macie kogos sprawdzonego??

Przeszukałam net w poszukiwaniach specjalisty i powiem ci , że ciężko, ciężko... :baffled:
Ze sprawdzonych to u mnie w Sk-wie jest taka świetna babka.:tak:;-) Julka miała zajęcia z nią w zerówce.:tak: Umawiając się z nią na spotkanie tydzień temu ledwo co zmieściła mnie na ten wtorek. :szok:
Jeśli chcesz państwowo to chyba na Kolejowej czy Olsztyńskiej specjaliści przyjmują.:tak:
 
justa dzieki kochana! zapytam jeszcze gdzie przyjmuje ta logopeda co u nas w przedskzolu ma zajecia bo byłam u niej z Oliwią i bardzo dobre wrażenie na mnie wywarła:)teraz jakos miała czy będzie miałą dzień otwarty to mozę jeszcze zdążę sie załapac a jak nie to zdobęde do niej namiar:)
 
słuchajcie jest dzień otwarty w poradni na kolejowej .Jakoś w tym tygodniu. Nie wiem dokładnie ale we wtorek sprawdzę w przedszkolu bo było ogłoszenie.Można sobie po prostu przyjść z dzieckiem i sprawdzić czy wszystko idzie w dobrym kierunku.Pozdrawiam.
 
hej jestem tu nowa ;-) mam na imię malwina moja córeczka to amelka . Córa ma prawie2 latka a ja 24 mieszkam w radomiu i bardzo bym chciała poznać mamy do zaprzyjaźnienia wspólnych spacerów itd liczę na wasze wsparcie ponieważ w radomiu mieszkam od miesiąca... czekam na odpowiedzi jakby co to mój numer gg 5669059 pozdrawiam
 
hehul witaj!

Ostatnio jakoś tak cichutko na naszym wąteczku :sorry2: ale radomskie mamy często spotykają się na ploteczki więc zacznij z nami pisać i ....... jak tylko zostanie zorganizowane jakieś spotkanie zapraszamy :tak::tak::tak: Prawda dziewczyny??????
 
reklama
Dzięki kochane już nam lepiej na serduszkach, że jednak jesteście na nas otwarte :-) bardzo uważnie będę śledzić wątek i może dojdzie do spotkanka ..bardzo na to liczę . No fakt cichutko tu u was jak narazie ale sama wiem że czasem klikanie w klawiaturę przy brzdącu graniczy z cudem hi hi:-D pozdraiam gorąco
 
Do góry