reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
Hejki Dziewczyny! Wieki mnie tu nie było :sorry: ale zalatana jestem. Syn w zerówce, doszło sporo nowych obowiązków. Na BB zostaje nie za wiele czasu :sorry:

a wysyłałaś wcześniej syna do zerówki? strasznie zamotali teraz z tym systemem szkolnym, ciężko się połapać co i jak.




Witaj! Z jakiej dzielnicy pochodzisz?

Sewa, jestem z Gołębiowa. Doczytałam, że większość a przynajmniej kilka z Was jest z okolic Lotniska i Dzierzkowa- ja bardzo dobrze znam Glinice a to bardzo blisko:)



Jest taka opcja. Przy każdym poście na dole masz dymek ze znaczkiem cytatu (ostatni w rządku) Przy każdym poście, który chcesz zacytować musisz kliknąć w ten dymek :tak: potem odpowiedź i wszystkie zaznaczone posty zostaną zacytowane. Mam nadzieję, że zrozumiale wytłumaczyłam ;-)

tak, właśnie o to mi chodziło, dzięki. szkoda tylko, że najpierw tego posta wcześniejszego wysłałam:-D


hej!
My nadal chorobowo dzisiaj Wenka dała mi tak w kość, że padam normalnie. Muszę jeszcze na studia przygotować sie nawet nie mam kiedy i ochoty niby podyplomowka ale zadają do domu tyle, że hej!
fajnie, że forum odżyło- to moja cząstka Radomia!
Jutro coś więcej napiszę może nabiore sily przez nockę

a można wiedzieć co studiujesz? w Kielcach? sama z chęcią bym się wybrała na studia ale na magisterskie, edukację póki co skończyłam na licencjacie.

dziewczyny, nie sądziłam, że to możliwe ale w wieku 27 lat dopadła mnie ospa:szok:
 
hej :)

u nas również chorobowo- tzn Natalka juz prawie zdrowa, ale zaraziła mnie ;/ nie mam siły eh. no ale grunt, ze ona ma się dobrze. byle bym ja jej teraz nie zaraziła ponownie ;)

Agi1984 gratuluje porządnej niani, teraz to rzadkość naprawdę!

no i znów sniezy, a ja tak bardzo nie moge doczekac się wiosny :))
 
Hejki!

a wysyłałaś wcześniej syna do zerówki? strasznie zamotali teraz z tym systemem szkolnym, ciężko się połapać co i jak.

Nie. Mój syn poszedł do zerówki jako sześciolatek....co do zmian w naszej oświacie, to mnie zaczyna trafiać... powoli, ale jednak zaczyna :baffled:


Sewa, jestem z Gołębiowa. Doczytałam, że większość a przynajmniej kilka z Was jest z okolic Lotniska i Dzierzkowa- ja bardzo dobrze znam Glinice a to bardzo blisko:)

Ja pochodzę z Gołębiowa :-) moi rodzice do dziś tam mieszkają :tak:

A tak w ogóle to wczoraj poszłam z małym do lekarza, bo ten jego kaszel pomimo podawania leków się nasilał. Noooo i ma zapalenie oskrzeli :-( Dostał antybiotyk, zakaz wychodzenia z domu na najbliższy tydzień. OSZALEJĘ!!!!!!!!

Co do ospy. Mój sąsiad 40- latek właśnie niedawno przechodził ospę, tak więc wszystko jest możliwe.
Zdrowia dla chorasków życzę!
 
Oj widzę że forum ruszyło :-) witam was wszystkie serdecznie!!! baaardzo dawno mnie tu nie było, ale jakoś tak nigdy czasu nie mam :eek:ciagle tylko praca dom praca dom.... Moja Paulinka to już nie taka mała dziewczynka...gada na całego...zadaje mnóstwo pytań i dyskutuje jak dorosła- normalnie zadziwia mnie czasami! Dziewczynki ja tez szukam jakiegoś ginekologa fajnego w Radomiu - poradźcie... gonia znalazłaś kogoś?- bo o ile dobrze pamiętam tez szukałaś...
Pozdrawiam:-)
 
Ja polecam dr Andruszuk- rewelacjna. dzieki niej moja ciąża zakończyla się szczęsliwie! to co 2 innych lekarzy zignorowało, ja zaniepokoiło, skierowała mnie w pore do lekarza. tylko prywatnie przyjmuje, ale warto. 2gą ciąże bede prowadzic u niej. Pracuje na józefowie na oddziale, gabinet swoj ma na focha
 
reklama
OOO! kto poza mną jest z dzierzkowa, przyznawac się :D :p

czytałam wątek kilkanaście stron wstecz, być może te dziewczyny się już nie udzielają?

Ja polecam dr Golińskiego. Też prywatnie przyjmuje na Focha, a państwowo na Józefowie.

ja też:tak: odkąd do niego trafiłam w ciąży do innego nie chodzę, miałam dość przykre doświadczenia z ginekologami z przychodni u mnie na osiedlu-tych nie polecam.

Sewa, mnie też te zmiany w szkolnictwie męczą, sama niedługo będę musiała decydować chyba, że ustalą jakieś sztywne ramy. Chociaż o mojego Dawida tak bardzo się nie boję, ładnie mówi i ogólnie dobrze się rozwija, czasem myślę, że aż za dobrze:D

często odwiedzasz rodziców? ja też mieszkam tu odkąd pamiętam, nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś indziej- teraz tylko na drugim końcu osiedla;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry