reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Witam moje drogie Panie :)
Faktycznie forum nam troche zdechło. To napewno dlatego ze jesien przyszła :tak::-D

Dziewczynki szybkie pytanie- czy ktoras z Was robila tutaj prawo jazdy? Mozesz ktoras ma jakies doswiadczenia z tym zwiazane?
Mam zamiar zrobic prawko poki jestem na macierzynskim, bo obawiam sie, ze moj zasrany pracodawca bedzie mnie chcial przeniec do innego hotelu jak wroce po urlopie :confused2:. Poza tym prawko i tak sie przyda ;-). Trzeba skonczyc z nielegalnym jezdzeniem :-D


Poza tym u nas wszystko swietnie. Franus chłop na schwał- rośnie jak ta lala :-D. Bylismy w poniedzialek u GP i Mały juz waży 5200 kg. Ojoj, moje plecy.. :sorry:
Co najciekawsze zakladam mu juz spiochy 0-3 msc, a na dlugosc są na styk.... Za chwile bede musiala wyciagac chyba 3-6 msc :eek:. Na ciuchy dla niego nie narobie :-D
I nareszcie Młody zaczyna sie usmiechac do nas, mozna powiedziec ze calkiem swiadomie :-). Wczesniej byly tylko "usmieszki do aniołków".


Dziewczynki ja narazie zmykam, bo Mezu na lunch do domu wpadł.
Buziaki!
 
reklama
Manija, niestety nie znam nikogo kto by tutaj prawko robił :-( ale możesz popytać na "Sprawy socjalne i urzędowe w Irlandii"...
rety ty bez prawka tu jeździsz?? :szok: odważna pannica z ciebie :-p
synuś rośnie na potęgę :tak::-)
a jeśli chodzi o Next to ja uwielbiam dziecinne ciuszki z tego sklepu, są rewelacyjne, zwłaszcza ogrodniczki, dżinsy, bluzy :tak:
 
hej
my już wrócilismy z polski,

manija nie wiem czy już gratulowałam, jak nie to robię to teraz !:tak:
a prawko ja tutaj robię,ju z jestem po testach, teraz czekam aż będe mogła robić praktyke,jak chcesz coś wiedzieć to pisz.
 
cześć dziewczyny:-)
ja od wtorku znów będę bez internetu niestety- tzn pozostaje mi kafejka, ale wiadomo to nie to samo, musimy oddać to wszystko - niestety nie sprawdziło sie to u nas. Moze któraś z Was ma kogoś kto pracuje w BT- nie chcą nam udostępnić nr klienta, ponieważ rezygnujemy z ich usług, a nr jest nam potrzebny do eircomu aby mogli nas podłączyć do sieci, paranoja- chce mi sie płakać i jestem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na ta obsługę tutaj. Niestety podejrzewam ze dopóki nie oddamy tego to nam nie wyślą - podobno mogą tylko poczta:-(. A tak poza tym jest mi ciężko i chce rodzic :tak:,dziś miałam umówioną wizytę u fryzjera i chociaż trochę humor mi sie poprawił.. To tyle, dobranoc drogie Panie:-)
 
reklama
witam mamuski ja juz wczoraj wrocilam z wakacjii ,ale sie niechcialo wracac do pochmurnej irlandii tylko do was .
Fajnie bylo,troszke sie opalilam bo z Amelia to raczej juz niemozlwie ciagle chce stawac na nozki i lazic z nia,trzeba a w dzien ona prawie wogole niespi wiec tylk oco spacereki byly to sie opalilam ,jedzenie i picie bardzo tanie bylo wiec sobie poszalalam ale teraz trzeba zgubic te parenascie kilogramow mam 2 miesiace na to !!od jutra zaczynam dietke swoja .a co u was kochane m amusie,troszke poczytalam ale w sumie nic sie niedzialo na forum OLGA chyba do Polski leci w tym roku jeszcze!!!
ryda -wlasnie wrocila,a i ja musze porozmawiac z toba na temat tego prawka bo ja tezchce pojsc ,a ta plyte z tymi testami to gdzie kupilas?
manija-synus juz spory ,rosnie to fajnie ,porod mialas niesamowity !!
emwu- niedlugo cie odwiedze w sklepiku ,jak tam u ciebie brzunio?
aine-tesknilas troszke?jak tam kurs angielskkiego?
gosia a co tam u ciebie i u olka?
justii- kiedy wpadniesz na forum?

oki dzisiaj mam kupe roboty i sprzatania po 2 tyg,nieobecnosci w chacie,noi pranieeeeeee i zalkupy
papapap
 
Do góry