reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
A akurat "lachon" to dla mnie komplement. :-D


A Turas...powiedzmy: doczekał się. :-p Ma swoje pięć minut, potem gwizdek i przerwa. :-D Nie wiadomo czy wystąpi w drugiej połowie meczu:rofl2: Może będzie zmieniony, albo dorobi się czerwonej kartki... :-)

A taka szkoda, że ze Szwabkami przegralim. I to dwukrotnie:-(
 
Ostatnia edycja:
witam, jezeli chodzi o nieciekawa sytuacje w turcji to powiem wam, ze czytałam jakieś 2 tyg.temu o tym, ze planowane sa zamachy,a półtora miesiąca temu, kiedy byłam w Turcji Ali sam powiedział, ze zaczyna się robic nieciekawie. wtedy nie zwróciłam uwagi na te słowa, nie wgłebiałam sie w temat.w nocy rozmawiałam z nim ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o tych zamachach, wiec nie zapytałam a on nic nie mówił sam na ten temat, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć,wiem tyle co przeczytałam w necie. pozdrawiam
 
reklama
No teraz to Cię poznaję, lafiryndo! :-D
To Ty do mnie napisałaś? :baffled: Mi zwyczajnie nie dochodzą wiadomości, jak wnioskuję. :baffled: Nie wiem czemu :confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry