)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

ZwariowanaSol

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Listopad 2011
Postów
1 393
Miasto
Northamptonshire
Rozwiązania
0
Peugeotka - ja przez to że Kaja urodziła się w zasinicy przez błąd tego debila (który już ma odebrane prawo wykonywania zawodu), przez to że rzygałam jak kot - do 30 razy dziennie od 6 do 34 tygodnia ciąży i miałam ciążę zagrożoną - to po porodzie sex kojarzył mi się z ciążą i trzymałam mojego przez rok na dystans - później zgodziłam się pod warunkiem że będę na anty i będziemy używać gumek. Kilka miesięcy kolejnych spędziłam na dojrzewaniu do decyzji o drugim dziecku. Na szczęście mi przeszło i mam obie :) Ale trauma to jest straszna rzecz - przezwyciężyć ją jest bardzo ciężko :(
A o Eutyrox - teraz biorę 75 i jeśli nie spadnie to dodamy kolejne 25 - znaczy będzie 100. Ale obawiam się że jeśli wynik wyjdzie źle to mój GP mnie wyśle do szpitala - bo jak mówił - od dawki 100 - muszę mieć kontrole co 6 miesięcy w szpitalu u endokrynologa. Teraz czekam na badania krwi - mam 14 sierpnia i zobaczymy co dalej.

Rok szkolny się skończył w środę - alleluja i jedziemy dalej... w sierpniu strzelę sobie w kolano - mundurek Karoli ... ok 200 funtów :errr:
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry