reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Będę przejeżdżać przez Manchester, ale jedziemy pociągiem więc nie bardzo mam jak :( Wpadłabym chętnie na herbatkę jakbym miała samochód... Właśnie spojrzałam na mapę i generalnie jeśli się przeprowadzę to będę miała tyle samo do Ciebie co mam teraz tylko kierunek odwrotny :rofl2:
 
reklama
@DarkAsterR - tu się zgodzę że granica jest cienka :D Moja młodsza zaczęła robić i... zdechło :D Ja swojego skończyłam i przyznaję że póki co nie mam ochoty tego ruszać :D Ja dalej robię pluszaki na szydełku - coraz fajniejsze mi wychodzą. Jak ogarnę się ze zdjęciami z telefonu to Ci pokaże moje ostatnie cuda :) Teraz robię owieczki - są cudne :D Ale ja mam strasznie niską samoocenę i małż się na mnie drze że się nie cenie .... no, to tego... chciałam się zebrać w sobie i zacząć je sprzedawać online, ale chyba za mocno obniżam swoją samoocenę do stopnia że jako informatyk psia mać nie mam pojęcia gdzie zacząć... bo nie wierzę że się to uda, albo że ktoś to kupi... itp. ogólnie depracha na maxa i próba utrzymania się przy życiu :/

@Rosiee Hej, witaj... znaczy przyjeżdżasz do UK??? Polecam tu jest fajnie :D Jak będziesz potrzebować informacji - pisz, z chęcią pomogę :)


A w ogóle to się miałam pochwalić, bo się prawdopodobnie przed wakacjami przeprowadzam na północ - prawdopodobnie Carlisle albo po drugiej stronie Newport - to się jeszcze zobaczy :) Jak Northampton to dziura to może tam będzie fajniej :) A no i wreszcie mi specjaliści się ruszyli, więc może wrócę do żywych z opcji "trup na chorobowym" :/ Niech dzieci wreszcie pójdą do szkoły... najlepszy dowcip bo małż wziął teraz 2 tygodnie urlopu - tak żeby na moje urodziny był w domu - wraca do pracy w tym samym dniu co dzieci wracają do szkoły :D

A nie, mieszkam tutaj od 11 lat :)


Jestem w ciąży, mam termin na październik:)
 
Będę przejeżdżać przez Manchester, ale jedziemy pociągiem więc nie bardzo mam jak :( Wpadłabym chętnie na herbatkę jakbym miała samochód... Właśnie spojrzałam na mapę i generalnie jeśli się przeprowadzę to będę miała tyle samo do Ciebie co mam teraz tylko kierunek odwrotny :rofl2:

Napewno coś wymyślimy. Spotkamy się gdzieś w połowie drogi między sobą.
 
Aaaaa - :laugh2: ciiii - ja ciężko kojarząca jestem :D Nie zwracaj na mnie uwagi :D Ja przez Lockdown jestem opóźniona umysłowo... za dużo czasu w domu z dziećmi i człowiek nagle się cofa w rozwoju :D Jakbym miała mieć teraz maluszka to by małż miał dwa niemowlaki w domu :o😂🤣

@DarkAsterR spoko :) Póki co to muszę ogarnąć w ciul spraw zanim się zaczniemy zabierać za przeprowadzkę. I nasze plany pojechania do PL pewnie w tym roku pójdą się czesać... 4 lata nie byłam w PL... a ojca nie widziałam od prawie 7 lat... trochę mi się tęskni :( ale tylko ociupinkę :p
 
reklama
Gratulacje! Spokojnej ciazy zycze.

U nas dzien za dniem, od wczoraj pracuje na kontrakcie, sesja mi sie zbliza. Dzieciaki rosna jak szalone. Mala dzien przed ukonczeniem 9 msc zrobila pierwsze kroki, wiec nie ma nudy. Musze sie rozgladac za butami, bo na placu zabaw czasami moglabym ja puscic na wybieg, ale przez te zamkniete sklepy jest problem. Zerkalam na clarks online, ale szczerze to mi sie nic specjalnie nie podoba. Widzialam ladne w geogxx, ale cena mnie powalila. Nie wiem gdzie jeszcze szukac dobrych butow dla maluszkow. Macie jakies pomysly?
Na razie na 10.10 ale jeszcze może się zmienić.
Mieszkam w sussex
IMG_20210217_093047_373.jpeg
 
Do góry