reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Słodziak!
Jesli chodzi o buty to Clarks ma fajne, według mnie, opcje dla maluszków. Butki są dobrej jakości i wygodne. Później, dla starszych dzieci, to już nie jest tak fajnie bo te buty robią się jakieś twarde.
Dla takich maluszków to jednak trzeba iść, zobaczyć, przymierzyć...
 
reklama
No wlasnie nie ma takiej mozliwosci, bo sklepy zamkniete. Tylko w clarksie mi sie zadne nie podobaja, szukam innych dobrych butow. Te z geogxx tez wygladaja na dobre, ale 45f za buty na 2 czy 3 msc to troche jednak duzo...
Słodziak!
Jesli chodzi o buty to Clarks ma fajne, według mnie, opcje dla maluszków. Butki są dobrej jakości i wygodne. Później, dla starszych dzieci, to już nie jest tak fajnie bo te buty robią się jakieś twarde.
Dla takich maluszków to jednak trzeba iść, zobaczyć, przymierzyć...
 
Tylko wlasnie nie znam w sumie innych firm w uk, ktore maja naprawde dobre pierwsze buciki. Zupelnie nie wiem w co celowac [emoji2368] no nic, jak nie znajde to kupie te z geogxx, ale nie ukrywam, ze jeden cena boli. Co innego jakby chociaz byla pewnosc, ze bedzie w nich chodzila. Jeden z moich synow w tych pierwszych takich typowych czyli z miekka podeszwa, nie chcial w ogole chodzic, a tez kolo 40f zaplacilam wtedy w clarks.
Alc. Taka cena rzeczywiście boli..
Amazon?
 
Ano tutaj to rosyjska ruletka.
Ja moje wprawdzie siła i przemocą nauczyłam chodzić w butach po dworze. Ale kapci po domu żadne nie założy...
 
@julia2s ja kupuję w shoezone - moje pierony nie dość że max pół roku jeden rozmiar noszą to jeszcze niszczą wszystko jakby to z papieru było - przestawiłam się na nich po kilku parach za 50- funtów - splajtowałabym... Nie mają tragedii a na 2-3 miesiące się nada. I mają serię z usztywnianą kostką dla maluszków.

@DarkAsterR 4 miesiące darcia się za każdym razem jak schodzą na dół żeby założyły kapcie i chodzą w kapciach :D I teraz jeszcze same siebie nawzajem upominają, albo kabluje jedna na drugą :p

Wyciągnęłam rower - trzeba schudnąć bo wstyd się ludziom pokazać :(
 
Kurde, ale teraz niby maja byc miekkie jako te pierwsze. Mi generalnie az tak to nie przeszkadza, gdybym tylko miala pewnosc, ze bedzie umiala w nich chodzic [emoji849]
@julia2s ja kupuję w shoezone - moje pierony nie dość że max pół roku jeden rozmiar noszą to jeszcze niszczą wszystko jakby to z papieru było - przestawiłam się na nich po kilku parach za 50- funtów - splajtowałabym... Nie mają tragedii a na 2-3 miesiące się nada. I mają serię z usztywnianą kostką dla maluszków.

@DarkAsterR 4 miesiące darcia się za każdym razem jak schodzą na dół żeby założyły kapcie i chodzą w kapciach :D I teraz jeszcze same siebie nawzajem upominają, albo kabluje jedna na drugą [emoji14]

Wyciągnęłam rower - trzeba schudnąć bo wstyd się ludziom pokazać :(
 
Umieć będzie, nauczy się. Grunt, żeby ułatwiający odpowiednie ułożenie stopy.
Nigdy nie przestrzegalam jakichs zaleceń w obuwiu. Jak dla mnie grunt to żeby był dobry rozmiar, stopa dziecku ładnie wchodziła (niektóre dzieci maja wysokie podbicie stopy, końmi nie założysz im normalnych butów) i żeby było dziecku wygodnie.
No i wiadomo, szybko się zapinaly. Cała reszta to już kwestia upodobań dziecka.
 
No wlasnie jeden z synow ma wysokie podbicie, buty dopasowane w clarks, zakladalam normalnie, ale za nic nie umial w nich chodzic. Mowie o tych tzw niechodkach. I teraz sama nie wiem na ktore patrzec, ze sztywna pieta czy miekkie. No nic, zmierze jej stope i zamowie. Zobaczymy jak bedzie.
Umieć będzie, nauczy się. Grunt, żeby ułatwiający odpowiednie ułożenie stopy.
Nigdy nie przestrzegalam jakichs zaleceń w obuwiu. Jak dla mnie grunt to żeby był dobry rozmiar, stopa dziecku ładnie wchodziła (niektóre dzieci maja wysokie podbicie stopy, końmi nie założysz im normalnych butów) i żeby było dziecku wygodnie.
No i wiadomo, szybko się zapinaly. Cała reszta to już kwestia upodobań dziecka.
 
reklama
Do góry