reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Mam nowine Filipekowi wyszla dolna czworka... ale smiech na dole ma tylko 2 jedynki i teraz czworke


Martuchaa no odpukac... bo dzis pobudka o 8:30 byla :)


Syla333 no ja sobie postanowie ale penie i tak nic z tego nie bedzie


iza a dziekuje dziekuje :) chociaz tos mowi ze Filipus to po mamusi jest :)

gusia to wielki buziak dla Laury od cioci Iwonki i Filipka ;*******
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki!!
wpadłam sie przywitac i zmykam bo bylismy na spacerku(ma byc teraz przez dwa tygodnie 20 stopni:-)) takze siedzimy caly czas na powietrzu;-)

miłego wieczorka i trzymajcie sie kochane!!

tygrysek wspolczuje weekednu i duzo zdrowka dla Dawidka ;**
 
gusia - no co CMOK dla malej !

Izka- no wlasnie...czytalam to co napisalas jakbys ze tak powiem opisywala moje noce ;) u nas tatko na noc do pracy chodzil w zeszlym tygodniu i zanim niunia sie kladla , on juz sie przebieral w jego sluzbowe ubranko wiec ona wiedziala ze bedzie wychodzil... no i tak tancowalam z nia cala noc jak ty ze swoim malcem... Dzis tatko druga noc byl w domu i mala do 6 noc w lozeczku przespala. Fakt ze sie przebudzila, ale dostala smoka i odwrocila sie na bok i spala dalej.
Powiem ci ze dzis ma wykjsc na wieczor do pracy na 2 godziny i juz sie denerwuje, bo ten ostatni tydzien to bylo dla mnie traumatyczne przezycie :baffled:

nio spadam, moze zajrze do was wieczorkiem
 
gusia ja też zawsze obchodzę małe urodzinki każdego miesiąca mojej Oliwci.wszystkiego najlepszego dla Laurki.

tygrysek współczuję weekendu :sorry2: dużo zdrówka dla Twojego bąbelka :-)

izka wypad do miasta udany, bo kupiliśmy to co chcieliśmy, ale nie były to jakieś super zakupy, na takich to już dawno nie byłam...

martucha to się cieszę, że w Polsce ładna pogoda, bo ja właśnie na 2 tygodnie jadę do kraju :tak::tak::tak:

iwoneeczka pozazdrościć Ci tych ostatnich nocy, nie chcesz się dzieciaczkami zamienić he he :-D
 
reklama
Do góry