reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursusa

reklama
ja niestety nie wiem, swoje dziecko zapisalam do przedszkola "delfinki" przy basenie na niedzwiadku....a ty chcesz od wrzesnia poslac? bo tam to chyba dwulatki tez chodza.
ciekawe czy to czesne 600 to przypadkiem nie jest bez jedzenia ;) bo jak tak to jedzenie plus zajecia dodatkowe i wychodzi minimum 1000zl ;)
 
Ja się zastanawiam jeszcze,
czy wrócić do pracy na pół etatu i czy mi się to opłaca.
A te Bajkowe Nutki to 600zł czesne plus stawka żywieniowa -
wychodzi ok. 800zł za wszystko. W porównaniu z innymi nie najgorzej.
Tylko nie wiem jaka tam jest z opieka itp.:confused:
 
nie wiem....a szukalas w necie informacji o tym przedszkolu? moze jakies forum czy cos? przewaznie mozna znalezc cos takiego...niestety nie moge ci pomoc :) ja te delfinki wybralam bo sa zajecia dwa razy w tyg na basenie, a na tym mi zalezalo, bo Igor uwielbia wode a dobrze tez to wplynie na jego kregoslup :) oswoi sie z woda i moze czegos nauczy od razu :)
 
naprawde? dziwne....bo jak bylam mlodego zapisac to mi mowily ze juz nie łączą grup 2 i 3 latkow i ze beda osobno wszystkie (chociaz on do 4latkow idzie) ale kurcze teraz to ja juz nie wiem....moze cos zle zrozumialam :) na golabkach gdzies cos jest dla maluchow, krokodylek sie nazywa czy jakos tak....
 
Witam!
Mieszkam w Ursusie. Mam synka,który ma 15 miesięcy (lipiec 2008). Szukam mu towarzysza do zabaw. Jest energiczny, lubi kontakt z innymi dziećmi,jest strasznie ciekawy wszystkiego co nowe. W domku mu się nudzi a pogoda już nie pozwala na wyjścia na plac zabaw dlatego pomyślałam,że może znalazła by się mama z dzieckiem, która chciałaby aby jej maleństwo także miało kontakt z rówieśnikiem. Zajęcia w klubikach, żłobki są kosztowne i nie każdy może sobie na tak duży wydatek pozwolić.
O kontakt proszę na e-mail: harasim1@vp.pl lub na FORUM BABYBOOM :
Pozdrawiam! Smile
 
reklama
Do góry