reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursusa

reklama
A w Centrum Skorosze 16 października otworzą plac zabaw - www.tecza-skorosze.pl...


To centrum jest super! Byłam tam ostatnio w weekend z moim synkiem i po prostu siłą go stamtąd nie mogłam wyciągnąć:laugh2:, ja sobie spokojnie piłam kawę przy laptopie (darmowy dostęp do internetu w centrum) a dzieci szalały niesamowicie. W ogóle ta konstrukcja która jest w tym centrum jest bardzo fajna - kolorowa i dużo zjeżdżalni labiryntów. Każdy maluszek będzie w niebo wzięty więc mogę to miejsce polecić każdemu :tak:
 
Podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisała m.siergej :) Też tam byłam i naprawdę jestem pod wrażeniem tego jak długo dzieciaki potrafiły się bawić same. Chwila wytchnienia w weekend też się przyda. Teraz już wiem, że do Krainy mogę zabrać laptopa :D
 
tia....jak to sie mowi "reklama dzwignia handlu" ....o dziwo reklamuja/polecaja je osoby dopiero co zarejestrowane i to ich pierwszy i jedyny post.... wiec chyba nie musze pisac o co chodzi :)

a zaglada tu jakas mama z niedzwiadka? :)
 
Hej,

Moja mama obecnie opiekuje się dzieckiem na Skoroszach (tu gdzie mieszkamy). Niebawem będzie znów szukać zajęcia. Chętnie podejmie się opieki nad kolejnym maluchem. Ma bardzo dobre referencje od rodziców chłopca, którym obecnie się zajmuje, synka sąsiadów i ode mnie :D. Mogę ją rekomendować z czystym sumieniem, moim Michasiem zajmowała się ponad 3 lata. Wychowała mnie i moją siostrę. Jest ciepłą osobą, która każde dziecko traktuje jak swoje własne.

Jeśli jest ktoś zainteresowany sprawdzoną nianią do dziecka, proszę o kontakt pod
nr tel.: 691 265 737

Pozdrawiam :)
 
witam witam temat dosyc stary ale... na dworzu coraz cieplej a w parkach coraz wiecej mam które same chodzą wokoło miedzy innymi ja :/ moze któras ma ochote to zmienic ? w kupie rażniej :)
 
Wątek dawno nieodświeżany, ale ja jestem z Ursusa, a mamą zostanę lada dzień ;) Towarzystwo na spacery mile widziane :) Pozdrawiam :)
 
reklama
Witajcie:) kilka dni temu zrobiłam test - dwie kreski :), poszukuję namiarów na jakiegoś dobrego ginekologa (prywatnie) w okolicy, nie mam pojęcia gdzie się udać bo dopiero od niedawna zamieszkuję Ursus, z góry wielkie dzia za pomoc :)
 
Do góry