reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Dziubasek! Ale z Filipka twardziel:) Widać, że ma charakterek i już teraz mamie na przekór robi:) Jeremi jak sie zaparł to nawet po 2 tyg. po terminie wyjść nie chciał..
My znowu chorzy :crazy::crazy::crazy::crazy:. Z CZD z Międzylesia przywieźliśmy chyba francę jakąś.. Podczas badania Jeremi po raz pierwszy na żywo zobaczył murzyna - lekarz okazał się rasy czarnej. Płacz był taki, że jeszcze w wykonaniu syna nie słyszałam, a mi się śmiać chciało;-) Biedne dziecko,a matka zero współczucia..
Swoją drogą Iza, Jeremi też nisko w centylach, waży zaledwie 9900 i ma 76,5 cm. wychodzi mi to w granicach 25 centyla, ale w końcu wagowo zaczynał poniżej normy:-:)-(
Na siuśków łapanie sposób mam następujący: wstawiam do wanny, puszczam wodę i łapię, ostatnio nie czekałam nawet minuty tak sie chłopak przejął rolą..
 
reklama
ale ja mam dość tych uparciuchów....znowu po terminie jestem!!!
Chcę już rodzić :)
W piątek mam jechać na IP do szpitala na KTG jak nie urodzę...
 
Rozumiem Ci e doskonale. Szczególnie jak pomyślę o wizytach na KTG. Zawsze były kolejki, długie godziny kwitnięcia w poczekalni.. U mnie i oksytocyna nic nie dała..
 
IzaBK HAHAHA.

Dziubasek moja koleżanka obydwie ciąże przenosiła o 2 tygodnie.
Co do ktg to ja obydwóch przed terminem rodziłam (Krystian -3 tygodnie, Ignacy -2tygodnie) ale przy Ignacku miałam tę cholestazę i jak mnie wypuścili na końcówce ze szpitala (tydzień przed terminem wywołania) to musiałam się na ktg meldować i rzeczywiście kolejki zabójcze, a ile znajomości się zawiązywało w między czasie.

Siuśki udało się złapać, nie za dużo, ale pielęgniarka co przyjmowała powiedziała, że jakoś dadzą radę z tą ilością.
Chłopaki zdrowieją niestety.
Niestety dlatego, że mnie bierze, a od jutra jestem sama z nimi obydwoma.
Najgorsze, że Krystian wymaga ciągłego odpowiadania (rozmawiania) a ja mam zapchany nos i jak dużo mówię to się niedotleniam. Głowa mi pęka (bo właśnie jestem po godzinie korków). Aż się boję bo jutro mam 2,5 godziny. Chyba się uduszę.
A wcześniej muszę przeżyć do 16.30 sama z chłopakami.
 
Paperka mam nadzieję,że wkrótce to nastąpi,bo zapadnę w sen na wieczność ;-)

jagoda super,że się udało:-) Kiedy wyniki?

Dziubasek ja też przenosiłam,ale tylko 10dni ;-) U mnie z góry było wiadomo,że CC więc mogli zrobić to wcześniej,ale czekali. Przyjęli mnie we wtorek rano a wieczorem odeszły mi wody i dostałam skurczy,więc ruszyli do boju ;-)
 
DZIUBASEK jeszcze??????????? w 2paku??? no nie.... :-) :-)

MALINA znam ten ból jesli chodzi o wage dziecka... tylko tak jak pisałam u nas Lena troche "pucia" sie zrobiła :-) Wiesz co faktycznie lekarz Murzyn moze byc niezłym szokiem dla dziecka, zwlascza, ze to jego peirwszy spotkany Murzyn!!!

IZA zapomniałam napisac.. ja wiedziałam, ze W szpotalu Bródnowskim na dyzuze okulistycznym dla doroslych przyjma dziecko, bo babka z centarli w Mediocverze mi to sprawdzala.. wiec nie jechałam w ciemno...

JAGODA eee Ty to jednak profesjonalistka jestes w łapaniu moczu :-) :-)
 
Iza :))) w razie czego trzymam Cię za słowo! choć na razie myślę o skutecznym zabezpieczeniu się w okresie karmienia piersią ;)

Dziś przegoniłam Olafa i teściową na spacerze. 6 km w 2 godz. zrobiłyśmy, nawet się lekko zgrzałam. Teściowa wymęczona, śmiała się, ze przyjechała do mnie na wczasy odchudzające :)
Teraz piję herbatkę z liści malin, wczoraj tyle chodziłam bocianim krokiem, że dziś na tyłku miałam zakwasy :)
Coś musi poskutkować, myślę, też o wieczornych czopkach glicerynowych!
bo max. jutro rodzę!!!! ;)

Malina, toż dziecko na stres narażasz!!! nie dość, że lekarz w białym fartuchu to do tego rasy czarnej!!! :))))
A mnie raczej 2 tyg. trzymać nie będą. W Walentynki wywoływanie - jak coś, ale takiej opcji nie biorę pod uwagę w chwili obecnej!
 
reklama
hmm ja w sumie rano wypilam olej rycynowy, a wieczorem zaczelam rodzic, ale nie wiem czy mialo jedno z drugim zwiazek ;) bo mialam wrazenie ze nic a nic ten olej nie zadzialal tj nie przeczyscilo mnie ;)
 
Do góry