reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

Temat na forum 'Wodzisław, Rydułtów i okolice' rozpoczęty przez diablica2, 2 Styczeń 2006.

1. diablica2

diablica2 mały wielki OLO :)

Pochodzę z Pszowa.... mieszkam w Wodzisławiu.... a 22 listopada urodziłam uroczego chłopczyka w Rydułtowach.... czy może są jakieś mamusie z tych okolic... razem raźniej... ;D

2. agamarkam

agamarkam Fanka BB :)

Czesc Diablica :)

jestesmy w wodzisławia 9 grudnia urodzilam swoje trzecie szczescie Kaje na punkcie ktorej wszyscy oszaleli :)

3. reklama
  4. diablica2

Moje gratulacje..... mój syn nazywa się Aleksander... jest naszym pierwszym dzieckiem który też wiedział jak sobie ustawić rodzinę.... ha ha ha ;D

5. grooha1

grooha1 Fanka BB :)

Moja przyjaciółka mieszka w Rydułtowach i pewnie pojedziemy do niej na wakacje.
    Piękne miasteczko.

6. eg16

eg16 Fanka BB :)

Hej, jestem z Rybnika i 29 listopada urodziłam synka w Rydułtowach. Diablica musiałyśmy się spotkać, bo leżałam na oddziale od 25 listopada.

7. diablica2

pewnie się spotkałyśmy.... bo my z maluszkiem wyszliśmy 26 listopada do domu.... POZDRAWIAM ;D ::)

8. diablica2

EG16- zauważyłam że dużo dziewczyn z Rybnika rodzi w wodzisławiu.... w szpitalu poznałam parę.... a tak wogóle jak Twoje maleństwo? moje GG 1351706

9. justyna

justyna Fanka BB :)

hej no wreszcie jakies mamusie z okolic bo ja juz myslałam ze sama tu jestem ;)
    a ja mieszkam w Pszowie !!!
    Moja córcia Liwia ur sie 5 sierpnia i dzis konczy pół roku !!!

10. reklama
  11. diablica2

no...... jest nas coraz więcej..... miło Justyna że tu zajrzałaś :) ;D

12. justyna

justyna Fanka BB :)

no dopiero dzis sie kapłam ze tu jakieś ziomalki są ;)

Poleć forum