reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

diablica2

mały wielki OLO :)
Miasto
Wodzisław Śl
Rozwiązania
0
Pochodzę z Pszowa.... mieszkam w Wodzisławiu.... a 22 listopada urodziłam uroczego chłopczyka w Rydułtowach.... czy może są jakieś mamusie z tych okolic... razem raźniej... ;D

reklama

agamarkam

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czesc Diablica :)

jestesmy w wodzisławia 9 grudnia urodzilam swoje trzecie szczescie Kaje na punkcie ktorej wszyscy oszaleli :)

diablica2

Miasto
Wodzisław Śl
Rozwiązania
0
Moje gratulacje..... mój syn nazywa się Aleksander... jest naszym pierwszym dzieckiem który też wiedział jak sobie ustawić rodzinę.... ha ha ha ;D

grooha1

Rozwiązania
0
diablica2 pisze:
Pochodzę z Pszowa.... mieszkam w Wodzisławiu.... a 22 listopada urodziłam uroczego chłopczyka w Rydułtowach.... czy może są jakieś mamusie z tych okolic... razem raźniej... ;D
Moja przyjaciółka mieszka w Rydułtowach i pewnie pojedziemy do niej na wakacje.
Piękne miasteczko.

eg16

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Hej, jestem z Rybnika i 29 listopada urodziłam synka w Rydułtowach. Diablica musiałyśmy się spotkać, bo leżałam na oddziale od 25 listopada.

diablica2

Miasto
Wodzisław Śl
Rozwiązania
0
pewnie się spotkałyśmy.... bo my z maluszkiem wyszliśmy 26 listopada do domu.... POZDRAWIAM ;D ::)

diablica2

Miasto
Wodzisław Śl
Rozwiązania
0
EG16- zauważyłam że dużo dziewczyn z Rybnika rodzi w wodzisławiu.... w szpitalu poznałam parę.... a tak wogóle jak Twoje maleństwo? moje GG 1351706

justyna

Rozwiązania
0
hej no wreszcie jakies mamusie z okolic bo ja juz myslałam ze sama tu jestem ;)
a ja mieszkam w Pszowie !!!
Moja córcia Liwia ur sie 5 sierpnia i dzis konczy pół roku !!!

reklama

justyna

Rozwiązania
0
no dopiero dzis sie kapłam ze tu jakieś ziomalki są ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 2373
aniaslu Duże rodziny 1587
E Kwietniowe mamy 2020 27

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry