reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

Dziewczyny kochane!

Oj dawno mnie nie bylo... Zuzia odstawia takie cyrki, ze niedługo to ja chyba sprzedam cyganom :)Nie wiem co sie dzieje, ale potwornie marudzi, nie chce lezec, ani na pleckach, ani na brzuszku...o przewrotach z pleckow na brzuszek, to nawet nie mysli...juz naprawde zaczynam sie martwic:(Moze jakis skos rozwojowy...chodzi spac okolo 23, a wstaje okolo 7...no zwariowac mozna!
Calymi dniami sama z mala w domu-juz krecka dostaje, a ruszyc sie nigdzie nie mam jak, bo obecnie M potrzebuje auta:(

Po liszajcu sladu nie ma na szczescie:)Jak bylam z nia u poleconego pediatry z Kobylki (dr Hoffman-genialny specjalista!!!!!!!), to kazal natychmiast odstawic butelke na noc, bo mala to okaz zdrowia, wazy odpowiednio i co za cholera kazala mi dokarmiac dziecko, skoro trzyma sie 50 centyla! Strasznie zaluje, ze nie trafilam do niego jak Zuzia miala 3 tygodnie, kiedy to zalecono dokarmianie-no coz nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, najwazniejsze, ze od 2 tyg. znow jestesmy tylko na cycusiu, a tego dokarmiania tez bylo niewiele.

Madziu, to ktorego jest kolejne spotkanie? Calusy dla Jacusia!!!!!:*

Brejka kochana tak sie ciesze, ze z Lenusia wszystko dobrze:) Martwilam sie tym jej pobytem w szpitalu:(
No i kapitalnie, ze zlobek fajny-to kiedy planujesz wracac do pracy?
Jesli chodzi o kupy, to niestety nie poradze, u nas odkad jestem tylko na kp, Zuzia robi sliczne zolciutkie, wczesniej tez robila zielonkawe, jak byl enfamil.

Zonqa duzo zdrowka!
 
reklama
Filip już po katarze na szczęście na oskrzela się nie przeniosło. W weekend pewnie wyjdziemy na pierwszy spacer po chorobie.

A spotkanie jest 8 lutego:-)

A dr Hoffman jest naprawdę super pediatrą ja sama też do niego chodziłam.

I przyjmuje w przychodni Multimedica w Zielonce Ossowie
 
witajcie ! ja sie urodzilam w Wolominie 25 lat temu moja rodzinka tam mieszka jeszcze nawet ale ja mieszklam w Zielonce dlugo a teraz mieszkam w Toruniu.
 
brejka-mój mały od Bebiko robił zielone, zginał zieleń czasami dziwnie śmierdziały. Przyczyną było mleko jak zaczęliśmy podawać mu Nan tak kupki w normie.Widocznie Twoja maluśka nie toleruje tego-spróbuj inne powinno być dobrze.

mamaMateuszka-jaka przewrotność losu. Ja mieszkałam we Włocławku ale moi rodzice pracują w Toruniu a ja tam uczęszczałam do liceum i studiowałam na UMK:)Mój M jest z Torunia.Obecnie mieszkamy niedaleko Wołomina:)
 
Paseczku no szkoda z tym autkiem bo jak wiesz wisisz mi rewizytę :-p Dobrze że Zuzia już się wyleczyła ;-) Tez już kilka razy słyszałam ze hoffman to dobry lekarz. Wiesz żłobek fajny ale jednak jeszcze zastanawiam się nad opiekunką bo jakby mała była w żłobku to czasem bym jej nie widziała półtora dnia więc to chyba za długo.:-( Wracam do pracy 11 kwietnia więc jeszcze troszkę;-) Teraz jestem na zwlnieniu lekarski a później zaległy urlop wykorzystam. Zadzwoniły ostatnio do mnie koleżanki i się zapytały czy chcę do nich przyjśc do pracy, ale się ucieszyłam bo po takiej przewie to przyda się ktoś wyrozumiały co pomoże i podpowie czasem :) no tylko daleko bo na Puławskiej. Obliczyłam że dojazd w sumie nie taki zły :pociąg na wileński tramwaj metro i jestem na miejscu około 1,20h więc może wcale nie tak tragicznie no ale i tak będę szukała pracy bliżej żeby jak najdłuzej byc z małą w domku.

mmaomateuszka witaj :)

zonqa dobrze że tylko na katarze się skończyło :)

monikaaaa2
moja po Nanie dostała wysypki :/te kupy to nie od mleka bo już nie podaje jej długo a nadal ma takie nieciekawe:/ Napisałam teraz maila do Nutrici z prośbą o przysłanie mi próbek mleka bebilon i bebiko bo nie będę marnowała kasy na kolejne mleka jak małej nie posmakują. Mam nadzieje że bebilon będzie jej odpowiadał bo teraz pije bebilon pepti wiec jak ta sama firma to może będzie ok. Mają wysłać mi paczkę tylko nie wiem kiedy no ale p dr powiedziała że i tak na razie nie mogę małej zmieniac mleka aż te kupy jej się unormują i będzie wszystko z nią ok.

Dziewczyny może któraś z Was zna opiekunkę godną polecenia ?
 
Dziewczyny co Wy tu nie zaglądacie :)?

Mam do Was ogromną prośbę wysłałam Wam linka na priv , czy mogłybyście wypełnić bo to odnośnie tego mleka Gerber :)

z Góry dziękuję :)
 
Cześć Mamuśki.
My właśnie wróciliśmy z Austrii, było suuuperancko, co prawda Junior nie chciał zostać z nikim poza rodzicami więc jeździliśmy na nartach na zmianę z mężem... ale i tak było świetnie. Byliśmy też już na wizycie w szpitalu i to jest masakra - mieliśmy iść na oddział na badania w narkozie w lutym, a tu nam przesunęli termin na kwiecień. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę ciągle, że nie ma miejsca na oddziale ... qrde. Dziś cały dzień obdzwaniam znajomych lekarzy i innych którzy mogą coś przyspieszyć. Trzymajcie więc za nas kciuki.

Brejka, wypełniłam ankietę. A co do mleka i kupek, to nie wiem, mój młody robi tak cuchnąco, że nawet nie zaglądam w to co narobi. a tak serio mówiąc, to nie mieliśmy takich problemów więc nie umiem ci doradzić. Nie wiem też co z opiekunkami. To co mi się nasuwa, to cena jaką sobie życzą nianie. Ostatnio koleżanka zatrudniła nianię do swojej córki i płaci ogromną kwotę, coś 2800 zł (opłaca jej część składek zusowskich).

Aha, od najbliższego wtorku wracamy do cotygodniowych spotkań w klubie mam więc zapraszam: wt 11-13.

M.
 
puk puk... czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Jeśli ktoś wejdzie i poczuje się osamotniony, to niech znajdzie informację, że w każdy wtorek w godz. 11-13 w Wołominie odbywają się spotkania mam z maluchami w wieku 0 -24 mies (htpp://www.mamywolomin.pl). Na zachętę zapraszam do obejrzenia zdjęć z dzisiejszych plotek: spotkanie_08.02.2011 | Facebook.

A plany na najbliższą przyszłość:
- 15 lutego warsztat z zakresu efektywnych metod poszukiwania pracy
- 22 lutego spotkanie klubu mam, a na nim m.in. wymienialnia ubranek dziecięcych - ja sama obiecuję przynieść po moim Jacku ubranka w rozmiarze od 56 do 74, które mam do sprzedania za symboliczne kilka zł (które zasilą fundusz ciastkowo-herbaciany na spotkania)

Do zobaczenia we wtorek :)
Magda
 
Mag ja zaglądam zawsze no ale jakieś tu pustki :)

Na najbliższym spotkaniu ustalimy może termin spotkania z fizjoterapeutką to wtedy ja się z nią umówię :)

Fajny pomysł z ubrankami :) ja niestety nie będę mogła nic przynieść bo wszystkie ubranka jakie mam to dostałam i muszę je puścić dalej w rodzinkę :( Ale obiecuję, że upiekę na spotkanie pyszne rogaliki :)
 
reklama
Dziewczyny czy znajdę w naszej okolicy dobrego gin od usg po 30tyg, dobrze by było aby miał sprzęt dobry, dokładny opis i płytka.
Pozdrawiam
 
Do góry