reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

reklama
milkada ja sie szykuje na kamienskiego, albo wałbrzych
ale Ty masz chyba termin na czerwiec, a kamienskiego zamykają w czerwcu...

dziewczyny dzięki za info ws wałbrzycha, wybiore się na zajęcia za 2 tyg. jak bede już 31 tc

a takiej regularnej szkoły rodzenia nie wybralam... tj wybrałam ale nie ma miejsc (przedsmak przed porodem?) i teraz nie wiem, zalicze 3 wyjazdy do wałbrzycha skoro to warunek konieczny do znieczulenia, a dalej to nie wiem...
 
milkada ja sie szykuje na kamienskiego, albo wałbrzych
ale Ty masz chyba termin na czerwiec, a kamienskiego zamykają w czerwcu...

dziewczyny dzięki za info ws wałbrzycha, wybiore się na zajęcia za 2 tyg. jak bede już 31 tc

a takiej regularnej szkoły rodzenia nie wybralam... tj wybrałam ale nie ma miejsc (przedsmak przed porodem?) i teraz nie wiem, zalicze 3 wyjazdy do wałbrzycha skoro to warunek konieczny do znieczulenia, a dalej to nie wiem...


A skąd wiesz że zamykają Kamińskiego w czerwcu,to na 100% pewne?
 
polka-fasola dzięki za odpowiedz :-). Mam zamiar wybrać się w najbliższym czasie na Kamińskiego i dopytać się wszystkich szczegółów,no i mam nadzieje że uda mi się jednak tam urodzić.A jak nie to ,eh... sama nie wiem.Nastawiłam się na ten szpital :sorry:.Do innych nie jestem przekonana.... A wy dziewczyny na jakie szpitale się zdecydowałyście?
 
Cześć,
ja się wstępnie zdecydowałam na Brochów lub Wałbrzych (wszystko zalezy od tego jak sie bede czuła, kiedy zacznie sie poród). Chociaż ostatnio miałam okazję leżeć na Brochowie i po różnych doświadczeniach, zaczęłam zastanawiać się nad porodem na Kamińskiego,głownym atutem jest tutaj mozliwość wyboru połoznej.
Mam jeszcze problem ze szkoła rodzenia, nie moge jakos sie zdecydować :( Zastanawiam sie nad tą , która jest w szpitalu na Brochowie, a tą na ul. Wałbrzyskiej. Chociaż ta ostatnia konczy sie 20.lipca, a ja termin mam na 25. i obawiam się, ze te 5 dni to troche mało.
 
Cześć,
ja się wstępnie zdecydowałam na Brochów lub Wałbrzych (wszystko zalezy od tego jak sie bede czuła, kiedy zacznie sie poród). Chociaż ostatnio miałam okazję leżeć na Brochowie i po różnych doświadczeniach, zaczęłam zastanawiać się nad porodem na Kamińskiego,głownym atutem jest tutaj mozliwość wyboru połoznej.
Mam jeszcze problem ze szkoła rodzenia, nie moge jakos sie zdecydować :( Zastanawiam sie nad tą , która jest w szpitalu na Brochowie, a tą na ul. Wałbrzyskiej. Chociaż ta ostatnia konczy sie 20.lipca, a ja termin mam na 25. i obawiam się, ze te 5 dni to troche mało.

witam, ja sie zdecydowałam na Brochów. Z tego co wiem można tu umówic się z połóżną na poród( oczywiście odpłatnie). A powiedz mi co to za doświadczenia na Brochowie miałaś, może jeszcze zmienię zdanie
 
Cześć,
do szpitala trafiłam z silnymi i bardzo bolesnymi skurczami macicy, twardniał mi przy tym brzuch, które miałam od miesiaca. Ogólnie mówiąc lekarze potraktowali mnie tam jak symulantkę, która przyszla dla własnej przyjemnosci polezec w szpitalu. Dopiero po 4 dniach, gdy w dalszym ciagu upierałam sie przy tym, ze mi nie mineło, zaczeli mnie leczyc. Na koniec okazało się , ze od symulacji doszłam do zagrożenia poronieniem i w ich ocenie, mam małe szanse na donoszenie do konca ciazy.
Oczywiscie nie twierdze, ze wszyscy lekarze są tacy i moge zrozumiec, ze pewne objawy są tak powszechne, ze mozna je zbagatelizowac. tylko obawiam się tego, że jezeli wystapia przy porodzie pewne komplikacje, których objawy są powszechne, to ktos moze nie chciec odpowiednio wczesnie zareagowac. Tylko pewnie tak moze przydazyc sie wszedzie. Dlatego nie odradzam. W ogole nie lezałam na porodówce, a to moze byc calkiem inna sytuacja. Ja sama pomimo wszystko dalej zastanawiam sie nad Brochowem. Polecam pielęgniarki i połozne :)


można tu umówic się z połóżną na poród( oczywiście odpłatnie).

Mam pytanie Juluszka czy znasz kogos kto skorzystał z tej usługi ? Interesuja mnie opinie, bo słyszałam różne.Interesuje mnie tez, jak mozna zdobyc namiary na taka polozna?
Ciekawa tez jestem kiedy w tym roku zamykaja Brochów.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie,
ostatnio usłyszałam, ze ponoc gdy ukonczy sie szkole rodzenia przy Szpitalu na Brochowie, to bedzie mozna tam otrzymac znieczulenie. Czy wiecie cos na ten temat??
 
Do góry