reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

Witam Mamy z Wrocławia!

*Alicja* ja też zapisałam się do Bocianka w tym samym terminie co Ty, od 04.05 :-) zajęcia od 11.

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad szpitalem, myślałam poważnie o klinikach ale termin mam na 23 lipca, a właśnie przeczytałam, że będą zamknięte...
Teraz zastanawiam się nad zmianą szkoły rodzenia...może lepiej zapisać się do szkoły przy szpitalu, w którym się będzie rodzić???

W ogóle jak myślę o wyborze szpitala to zaczynam się bać i nie wiem zupełnie, który mam wybrać

Pozdrawiam wszystkie Mamusie Wesołych i Zdrowych Świąt
Wam życzę!
 
reklama
cześć Agusia!

Ja wybrałam szkołę na Brochowie. Tam tez chce rodzić, jakoś tak sie złożyło, ze wszystkie moje znajome rodziły własnie tam i były zadowolone. Mam zamiar dać trochę na tzw. cegielkę w szpitalu i może wybiorę też jakąś położną... Bardzo mi zależy na porodzie rodzinnym ,ale jak sie skończy czas pokaże.

Jakby się okazalo,ze bedzie to cesarka, to polecają mi baaardzo dr Kucharskiego. Dziewczyny są nim zachwycone.

Oprócz tego Brochów jest mnie najbliżej,wiec to też zadecydowało właśnie o tym szpitalu.
Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamy z Wrocławia
 
Cześć Juluszka!
Mam pytanie jak się zapisałaś do szkoły na brochowie? Byłaś tam osobiście?
Ja próbowałam dodzwonić się do fundacji (znalazłam numer na stronie), ale niestety mi się nie udało :(. A właściwie chyba chciałabym się "przepisać" na brochów :).
 
Cześć Juluszka!
Mam pytanie jak się zapisałaś do szkoły na brochowie? Byłaś tam osobiście?
Ja próbowałam dodzwonić się do fundacji (znalazłam numer na stronie), ale niestety mi się nie udało :(. A właściwie chyba chciałabym się "przepisać" na brochów :).

witam!
ja zadzwoniłam bezpośrednio na telefon pani Doroty Fortunko. Dodzwoniłam sie za pierwszym razem. Pani powiedziała mi wpłacić 100 zł kaucji i to miało zapewnić mi miejsce na majowym kursie. Podaje link i tam zanjdziesz telefon do tej Pani

Centrum Rodzinne - Szkoła Rodzenia Wrocław

pozdrawiam Cie serdecznie
 
Bardzo dziękuję Juluszka!
W końcu się dodzwoniłam i od razu zapisałam.

Pozdrawiam :)

ciesze sie,ze i sie udało:-)

Cześć Dziewczyny :-).Mam takie pytanie czy ma któraś z was zamiar rodzić na Kamińskiego ?

no niestety ja bede na brochowie, ale moja koleżanka rodziła we wrześniu na Kamińskiego. Miała poród w wodzie. Raczej była zadowolona.
 
Agusia ja chyba jednak zostane na klinikach, mam tam po drodze z pracy, a na brochow miala bym spory kawalek :) szkoda, ze sie nie spotkamy, ale ja i tak mam godziny od 16-18, pozdrawiam
PS. Kliniki zamykaja 16.07, ja mam termin na 12 może uda mi się wcelować :-D
 
reklama
Do góry