reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

rozważam poród w Wałbrzychu, ze znieczuleniem. Czy macie może jakieś pełniejsze informacje? Niestety nie będę mogła tam pojechać w sobote 4.04... następna wypada w weekend majowy... zastanawiam się jak to jest z tym znieczuleniem i ich szkołą rodzenia, myślałam , że do szkoły rodzenia będę chodzić we Wrocławiu - nie wybrałam jeszcze gdzie, jesli macie jakieś typy, chętnie się zasugeruję
 
reklama
Witam przyszłe mamusie :-). Przez przypadek natknęłam się na ten watek,ale bardzo mi on pasuje bo też jestem z Wrocławia a termin mam na czerwiec :-).
Co do szkoły rodzenia w naszym mieście,to zdecydowałam się na ta przy ul.Wałbrzyskiej 26 jest niedroga (150zł za cały kurs) dofinansowana przez miasto:-). Podaje stronkę do tej szkoły www.lektrans.wroc.pl :-)
Z tego co się orientuje następny turnus zaczyna się 13 maja a kończy 20 lipca :-). Więc może któraś z was się załapie :-).Polecam
A co do szpitala w którym planuje urodzić to Trzebnica,bardzo dobre opinie ma ten szpital,a poza tym znajome tam rodziły i są bardzo zadowolone :-). A jeżeli nie będzie aż tylko czasu by tam dojechać to najbliżej mam na Kamińskiego :-)
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki :-)
 
ta szkola na wałbrzyskiej bylaby super, gdyby nie ze to ze mam termin na początek lipca...

Na twoim miejscu i tak bym się zapisała,bo można się dogadać z prowadzącą żeby najpierw omówiła te ważniejsze tematy :-).A jeżeli masz termin na początek lipca to wiele zajęć by Cię nie ominęło:-). Pozdrawiam
 
Całkiem ciekawa jest ta szkoła rodzenia. Może się załapię. Termin mam na 25.lipca, czyli tak na styk :-p. Mam nadzieję, że moje maleństwo nie będzie chciało wcześniej zajwić się na świecie.
Chętnie podzielę się informacjami o porodzie w szpitalu wałbrzyskim po mojej wizycie tam.
 
Milkada dzięki za podpowiedz, tez z checia bym z niej skorzystala, ale mam termin na 12.07, a wiadomo jak z terminami, rownie dobrze moge urodzic pod koniec czerwca, wiec niestety nieskorzystam, chociaz cena kusi :-D
Ja poki co jestem zapisana do szkoly "bocianek" na klinikach, cena za kurs 250zł, kurs konczy sie 25.06, a zaczyna 4.05 :) pozdrawiam
 
alija z niecierpliwością czekam na sobotę i Twoją relację z wizyty w Wałbrzychu, wypytaj o wszystko :)
co do szkoly rodzenia to chyba zdecyduje się na coś szybciej, bo jak urodze chwile przed np w czerwcu to mi bedzie szkoda tego ostatniego miesiąca, a np. na Kościuszki startują 15 kwietnia
minusem jest to, ze zajęcia w piątki wieczorem albo w soboty, wolałabym w tygodniu, plus taki , że mam w miarę blisko.

Po tej ostatniej akcji rozpętanej przez gazete wyborczą doczekamy się wreszcie znieczuleń we Wrocławiu, pytanie czy się załapiemy...

Czy wiecie jak latem zamykają porodówki, tj które w jakim terminie?
 
Witam,
niestety nie pojechałam do Wałbrzycha, ponieważ leżałam w szpitalu przez cały tydzień :(
Co do zamykania porodówek, to słyszałam, że od 20.07. zamykają Kliniki przy Chałubińskiego.
Ale jestem ciekawa kiedy zamykają pozostałe porodówki.
Pozdrawiam
 
reklama
Ja bylam w zeszlym tygodniu w szkole rodzenia w Walbrzychu. Zajecia odbywaja sie we wtorki i w czwartki (16.30-18.30). Maja charakter otwarty. Spotkanie kosztuje 10 zl. Po trzech spotkaniach mozna poprosic o taka karteczke uprawniajaca do znieczulenia, ktore jest darmowe. I najwazniejsza sprawa: mile widziane sa ciezarowki po 31 tygodniu ciazy, wczesniej nie ma po co jechac.
 
Do góry