reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Karola jak oni sie tak ociagaja z ta lodowka to powiedzialabym im ze nie wiem czy teraz maz (!) sie zgodzi mieszkac dalej tutaj ;-) ,oni sie moze wystrasza ze nie beda mieli na wasze miejsce kogos to dadza wam umowe na starej zasadzie i kupia -chociaz uzywana....
Teraz lataja z ta 'nowa' umowa bo sie im skonczyla a jak podpiszecie to beda sie czuli ze maja was w garsci...troche bym ich tez nastraszyla i tak zwlekala jak oni z lodowka,he :angry::-D
 
reklama
no wlasnie juz zwlekamy nieplanowo bo moj M musial na 10 jechac do pracy, a landlord mial przyjsc o 11 i napisalam, ze dzisiaj dupa. w sumie ciezko im bedzie zlapac go, jak juz to dopiero w sobote...zobaczymy czy dzisiaj przywioza ta lodowke czy nie bo musze jechac na zakupy cos na obiad kupic, a bez sensu kupowac mi tylko na dzisiaj, a jak kupie na jutro i na reszte tygodnia, a okaze sie, ze lodowki dzisiaj nie dostane to lipa...ehhh
 
nie chce i raczej nie podpiszemy...lodowki dalej nie mam,ma mi dac znac jak cos znajdzie, ale kiedy ja dostarczy cholera wie!! nakupowalam jedzenia i nie mam dalej gdzie wsadzic.moze ktoras z Was dziewczyny ma jakas malutka schladzarke, lodowke czy cos? masakra jakas...
 
Karola musze sprawdzic bo mam turystyczna lodowke ktora tez mozna do pradu podlaczyc tylko musze poszukac gdzie jest i czy moj jej nie zabral
 
Jesli nie chcecie tam dalej mieszkac to juz inna historia....nawet maly szantaz nie pomoze :no:
Ja mam lodowki nawet dwie ale na wklady ktore musza byc zamrozone...wiec raczej zbedne ci to bedzie :baffled: Ta co Karola ma to jest super bo mozna wlaczyc do pradu i ok. Wspolczucia takich wlascicieli,ze nie mozna sie dogadac...:crazy:
Moi znajomi z Livingston tez wynajmuja domek i nawet jak zglaszaja im ze maja np.porysowane sciany przez dzieci (swoich!) to maja sobie wybrac i kupic farbe,paragon zatrzymac .....a on zwroci im za farby,pedzle,walki itp.przybory do malowania :szok:.Ostatnio pralka zalala im lazienke to nie dosc ze przywiozl nowa to jeszcze podloge wymienil (bo mieli tam panele) ...ba nawet im obnizyl wynajem bo ona nie pracuje a maja dwojke dzieci............Super,co??:tak:
 
chyba sie do livingston przeniose jak tam tacy landlordzi sa :szok: nasi jak nie przywiezli tak dalej nie ma, Iza mnie uratowala, dziekuje!! cos czuje, ze przywioza jutro jak moj M bedzie i beda chcieli zeby umowe podpisac...ltakiego wala! znalazlam juz mieszkanie dwie ulice dalej i papa...jakos z pieniedzmi sie ogarniemy i zmykamy, do konca maja mamy zaplacone wiec nas wyrzucic nie moga...
 
Nie ma za co. Ciesze sie ze moglam pomoc a jak masz mozliwosc sie przeprowadzic to sie nie zastanawiaj.
Mikusia pierwszy raz slysze o takich wlascicielach, sama bym chyba taka dobra nie byla, rozumiem wymiane sprzetu czy odswierzenie scian co jakis czas ale jakby mi dzieciaki osob wynajmujacych porysowaly sciany to by odnawiali na wlasny koszt, no chyba ze to bylby czas na odswierzenie.
 
reklama
czas na odswiezenie? o czym Wy mowicie?my cale mieszkanie na wlasna reke odmalowalismy, ani grosza nam nie zwrocili bo niby jak je zaczynalismy wynajmowac to bylo zaznaczone, ze mieszkanie jest do malowania...
nosi mnie jeszcze bardziej bo wlasnie byli nasi wlasciciele bez lodowki, zmierzyc miesjce zeby dopasowac lodowke (wczoraj tez mierzyli wiec spookooo!!!) i trafili na mojego M, ja karmilam Filipa akurat w salonie,a oni w kuchni siedzeli, okazalo sie, ze ten duren moj podpisal nowa umowe ze zwiekszonym czynszem o 10f!!!!:angry: nooszz kur*** zostawic samego na chwile, jaja jakies normalnie!!! i co teraz? mozna wczesniej zerwac umowe? jakie beda konsekwencje? moglam miec mieszkanie za 400f, a teraz bede placic 460f za glupote mojego M, mam wrazenie ze z trojka dzieci mieszkam, powaznie...
 
Do góry