Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

moja wina przepraszam reklamuje nas na emito hahahaha ale jedna prosba jak mozecie nie piszcie posta pod postem swoim wlasnym bo juz mi sie w oczach merda co kto pisal
klikajcie edit i dopisujecie bo normalnie zeza rozbieznego dostane hahahaazorek- no u nas Barnim to mleka nie pije od dawien dawna wiec naszczescie nie mam tego problemu...... moze poprostu wes butle i nie bedzie...
tylko sie umeczylam i ja tez oczywiscie

noszszsz wscieklam sie i ja wysmialam bo wyzywac nie moglam (ochroniarz sie krecil;-)) no ciekawam jak ja sie wyslie np po nocce ze srody na czwartek hahahahah wroce do domu i zamiast spac trzeba sie mloda zajac bo lukasz w pracy i co drzemka 2h razem z amelkowna (2h jak bedzie laskawa hihi) i znowu zajac sie dzieckiem i domem i do pracy?? masakra jakas
a ten babsztyl jeszcze mi grozi ze mi kase zabiora
