reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Gwiazdeczka ty nie dziękuj bo my tutaj jesteśmy po to, zeby sie wspierac. Teraz tylko wyluzuj się i przestań o tym myślec zazwyczaj działa i za miesiąc albo dwa powiesz nam, że jesteś w ciąży

A moje dziecko skutecznie wyleczyło mnie z pomysłu na trójkę dzieci:no::no::no::-):-)
 
reklama
Justa no to szybko wyjaśniaj jak znalezc tanie wakacje bo ja ich bardzo potrzebuję

jak tylko maz wroci z pracy to spytam na jakis stronach on tego wyszukuje. Bo jak ostatnio jechalismy na wakacje to kupilismy osobno samolot i osobno hotel - i bylo naprawde smiesznie tanio. A na miejscu spotkalismy Polakow i jak powiedzieli ile placili za osobe to glupio mi sie bylo przyznac ze my mamy te same wakacje za ponad polowe taniej. A zazwyczaj polskie biura wykupuje najtansze pokoje w hotelu wiec oni mieli widok na ruchliwa ulice a nam od rana ocean szumial :) A czasem kupujemy caly pakiet - zalezy gdzie chcesz jechac. Masz jakies kraje, ktore bierzesz pod uwage? My tez czesto latamy w grudniu albo styczniu na wakacje bo fajnie tak sie wygrzac jak w Edi sniegi i mrozy :)
 
konkretnych krajów nie mam, canary, hiszpania, portugalia a marzy mi sie dominikana lub malta, chcialabym tez do bulgari bo slyszalam ze ladnie, ale tak naprawde wszedzie gdzie jest cieplo
 
dziewczyny wy o tych wakacjach ahhhhh ja tez :) Szukałam kogoś nawet żeby z nami pojechał wiecie dogadać sie z terminme itp ale nigdy nie wyszło! My ostatnio bylismy na Ibizie koło 10 i zapałcialimy za All inculive za2 osoby + 2.2 lenie dziecko 600f z widokiem na morze. I kupilsmy z Thomasa Cook .
Imonnati daj znać w ktorej czesci Loivingston mieszkasz?
 
reklama
Gwiazdeczka glowa do gory:)Jak tak poczytalam to wcale latwo nie jest zajsc w ciaze(nawet nie majac zadnych problemow zdrowotnych) wiec sie nie martw!!Wyrzuc to z glowy a napewno cie zaskoczy:)
Dzwonilam wczoraj do Madziarz ale miala wylaczony telefon, zgaduje ze jest na porodowce.
My myslimy o Chinach w przyszlym roku,jak sie uda troche zaoszczedzic.
Ceny w Pl szalowe i strach myslec o powrocie.Zaczelam sie nawet zastanawiac nad kupnem mieszkanka, ale Romka przerazaja kredyty.Zobaczymy...
Przed slubem bylismy w Pl na 2 miesiace.Zarejestrowalam sie w UP bo chcialam byc ubezpieczona.Pod koniec pobytu znalezli mi prace w Tesco za 1500.Wynajecie kawalerki w Gdansku od 1500.HAHahahaha A reszta??Rachunki, dojazdy, jedzenie, Mala??Zakladajac optymistycznie, ze Romek dostalby taka sama prace to chyba w zyciu nie zdecydowalibysmy sie na dzidzke.Bo za co???Brak pieniedzy prowadzi do klotni.Niby szczescia nie daja ale za to poczucie bezpieczenstwa...
 
Do góry