reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ostatnia edycja:
reklama
a czemu wy zawsze w tygodniu sie umawiacie kochane!! ? Jak któraś znajdzie jakąs ciekawą wycieczke to ja się pisze:) poki nie mam mieszkania z Housinhu dziś nam przyszło potwierdzenie że ją rozpatrują numer aplikacji a ja myślłamże nam punkty przyślą !! i że mam sie zgłosić do nich w ciągu 14 dni miała któras tak?
 
nie,my nawet punktow nie przyslali:)
ale jak starasz sie rok, to zapraszaja na rozmowe, moze to to?

Mi to bez roznicy kiedy, nasz weekend przypada w pon i wt:)
 
A dziewczyny widzę już jedną nogą na wakacjach fiufiu:-)
IzabellL a w jakim terminie chcielibyście jechać i na tydzień czy dwa??? Może ja bym męża namówiła i my byśmy do Was dołączyli:-) Oczywiście jeśli mielibyście ochotę. Też wolelibyśmy jechać z kimś awsze to raźniej
 
mi tez jest obojetne czy w tyg czy w weekend jesli chodzi o spotkania
bzyczek nie wiem jeszcze, zawsze mozna sie dogadac, pewnie ze fajnie by bylo. A ty co jutro porabiasz? moze jakos sie spotkamy?

Widze ze wszyscy juz spia, ja skonczylam ponad 2 godz prasowanie i tez sie klade, reszta jutro, na szczescie juz nie duzo zostalo
 
Ostatnia edycja:
nie,my nawet punktow nie przyslali:)
ale jak starasz sie rok, to zapraszaja na rozmowe, moze to to?

Mi to bez roznicy kiedy, nasz weekend przypada w pon i wt:)

Emila bo u nas nie przysylaja zadnych punktow - oni maja jakas ocene ale Ty nie wiesz na ktorym miejscu jestes na liscie. A o spotkaniu po roku staranie to pierwsze slysze. Nam tylko list wyslali z zapytaniem czy nadal chcemy byc w ich bazie szukajacych mieszkania i tyle.
 
Hey

Moze dostalas jakas propozycje z hausingu?

Kurcze, ja na wycieczke do isabel sie nie pisze, znowu cos:wściekła/y:, w piatek przeprowadzka:-):-)


Azorek, vampiria- Dziękuję za super zabawę:-D:-D
Jeszcze wiecej takich imprez!!!:-):-)
 
czesc z rana to może inaczej zapytam .. jak składałyscie aplikacje o dom , mieszkanie jak sie z wami kontaktowali? umowiłyscie sie na wizyte tak? i wyjasniałyscie swoja sytuacje mieszkaniową tak? czy list przyszedł z iloscia punktów?
 
witam i ja :) pogoda dzis troche lepsza ale i tak zimno...
Gizel - u mnie bylo tak ze najpierw dostalam list w ktorym pisali ze jestesmy srednio potrzebujacy.. po 6 miesiacach zadzwonila do mnie babka z zapytaniem czy nadal jestesmy zainteresowani, jesli tak to mamy jej doniesc jakis list potwierdzajacy adres. przyszlismy z tym listem i odrazu pokazala nam mieszkanie :) powodzenia zycze na spotkaniu.
 
reklama
Nie wiem czy uda mi sie was nadrobic tyle ostatnio piszecie. Postaram sie was troszke poczytac i odpowiem jak cos bede wiedziec :-)

U nas dobrze, Mestwin spal dzis prawie ksiazkowo, prawie bo przez caly dzien wisial na cycu wiec zaduzo wieczorkiem nie mialam i podalam 2 raz formule po cycu i wypil 50 ml i przespal 3 godzinki. A potem to juz tylko po 3 rano i okolo 6 i 11 rano juz normalnie cycus :-)
Teraz polozylam Mestwinka i widze ze chyba zasnol.

Barnim ma dzis zly dzien i placze co 10 minut. Zdrowy jest tylko sprzykszony i jak sie powie nie to ryczy albo jak nie po jego mysli to znow:sorry::confused2:

A u nas wystapil problem chrzestnego..... Zadzwonilam do mojego kandydata i jak sie okazalo to na ten czas jak my bedziemy w PL to on ma wycieczke. To znaczy nie ma daty tylko beda do niego dzwonic i powiedza kiedy ma sie pakowac ( taka last minute) zaplacone ma i na 2 tyg. Problem taki ze sie tak to zgodzil ale jak bedzie to w czasie wycieczki to musi odmuwic:no:... i mam zadzwoniw w wakacje. Ale w wakacje juz bedzie za pozno bo jak sie okaze ze nie moze jednak to na ostatnia minute szukac innego to tez tak glupio:zawstydzona/y::confused2:. Wiec pewni ezadzwonie do niego juterko i powiem ze musimy miec pewne i ze jak sam nie wie to wtedy sie nie da. I problem kogo.... jako jedynaczka nie mam rodzenstwa-to byl najblizszy kuzyn...... zostaje mi inny kuzyn z 2-giej lini albo brat mojej mamy starszy odemnie o 13 lat..... Kurcze troche mam dola i nie jestem zdecydowana.....
 
Do góry