reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Dzisiaj sprawiliśmy naszemu pierworodnemu radość.Nie poszedł do szkoły i pojechał z nami do maluszków.Zapytałam p.dr. prowadzącą,czy Dawid może z bliska zobaczyć maluchy.Radość była niesamowita p.dr. przekazała pielęgniarką ,że nic mają nie widzieć.Dawid nie dość,że wszedł na salę to jeszcze osobiście przywitał się z maluchami.Dzieciaczki jak tylko usłyszały jego glos cały czas się uśmiechały,aż p.pielęgniarka była zdziwiona.
 
reklama
Agatko, to pewnie Dawid bardzo się ucieszył gdy zobaczył rodzeństwo. A, że jeszcze kruszynki poznały braciszka :-)
Coś niezwykłego :-)
 
Sama pewnie wiesz jak trudne to są momenty.Raz człowiek jest szczęśliwy raz płacze .Dzisiaj jadę do maluszków.Zupełnie inaczej się czuję gdy codziennie choć na 1,5 godzinki jestem u nich.
 
Sama pewnie wiesz jak trudne to są momenty.Raz człowiek jest szczęśliwy raz płacze .Dzisiaj jadę do maluszków.Zupełnie inaczej się czuję gdy codziennie choć na 1,5 godzinki jestem u nich.

Wiem wiem :-)
Ucałuj maluchy od nas i ja proszę o zdjęcia jeśli to możliwe, bo bąble masz cudne :-) No i czekamy na relację :-)
 
kochana super ze bedziesz mogła kangurowac małego ja dzis pierwszy raz mogłam! bylo super! i tak jak mówiła mamapaulinki najlepeij bluzka rozpinana ja musiałam zdjac cały sweter. pozdrowienia!
 
reklama
Agata super że maluszki przybierają na wadze:tak: idą łeb w łeb, super że będziesz mogła potulać Jasia:tak::-) Mam nadzieję że maluszki szybko będą mogły opuścić szpital. Buziaki dla was
 
Do góry