reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Agata super, że dzieciaczki już bez sond :-) I pilnujcie tego, bo wiesz jak to u nas wygląda. Ale ci się przytrafiło z tą raną ale dobrze, ze jest już poprawa. Zdrówka dla was wszystkich :tak:
 
reklama
Mądre dziecko. Po cholere jej sonda na stałe. Pytałas o niebezpieczeństwo odlezyny od sondy?
Dobrze, ze dzieci wiedzą, co dla nich najlepsze..
 
Agata, jako matka masz prawo do wszelkich informacji dot leczenia dzieci.
Karta praw pacjenta sie kłania.
Porozmawiaj z lekarzem prowadzacym czy tak musi byc.
Wiesz, wszelkie rury, rurki, rureczki w buzi dziecka na tym etapie skutkują potem problemami z nadwrażliwością jamy ustnej, dalej jedzeniem, wymiotami itd. Wiem, że dla wielu lekarzy to sprawa wtórna, ale jesli da się tego uniknąc, to dlaczego nie?
 
Agatko, o wszystko możesz pytać lekarzy. A może rzeczywiście te sondy nie są potrzebne na stałe??
Też życzę udanego dnia u maluchów i czekamy na dobre wieści :tak::-).
 
Wróciłam od krasnali.Wypytałam p.dr. o sondy.Dzieci mają sondy do momentu aż osiągną 1400 kg.Dzisiaj miały sondy w noskach.Potem są karmione tylko butlą.Dzieci mogą iść do domku jeśli są zdrowe,bez bezdechów i bez problemu jedzą z butli.Moje niunie to jeszcze małe szkabki.Marcelinka przekroczyła wczoraj wagę urodzeniową o 10 i waży 1090 a Jasiowi brakuje jeszcze 20 do wagi urodzeniowej.Dzisiaj moje niunie przebierałam z pampersów,ależ były zadowolone i uśmiechnięte.
 
reklama
DSC00011.jpgDSC00018.jpg
 
Do góry