reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

@koalaaa 10dni to może niestety jeszcze być zastrzyk. Ale 100% pewności nie masz więc możesz powtórzyć w środę bete i wtedy się przekonasz[emoji6][emoji6][emoji6]


@Lily2389 właśnie przeczytałam, że nie wytrzymałaś i zatestowałaś[emoji12]
Nie sugeruj się dzisiejszym wynikiem, na spokojnie czekaj do środy [emoji16][emoji6]
 
reklama
@koalaaa 10dni to może niestety jeszcze być zastrzyk. Ale 100% pewności nie masz więc możesz powtórzyć w środę bete i wtedy się przekonasz[emoji6][emoji6][emoji6]


@Lily2389 właśnie przeczytałam, że nie wytrzymałaś i zatestowałaś[emoji12]
Nie sugeruj się dzisiejszym wynikiem, na spokojnie czekaj do środy [emoji16][emoji6]

Tak zrobię ❤️🙊
Cały czas mam jeszcze nadzieję że może akurat...
 
Test LH w zasadzie wskazuje tylko i aż wzrost poziomu LH. W zasadzie powinna się po nim pojawić owulacja. Jestem w stanie sibie wyobrazić hipotetyczna sytuacje kiedy test LH wyjdzie pozytywny bez owulacji w sumie [emoji848] tak się zreszta dzieje. Robiłaś test owu dzisiaj/wczoraj?
Test owu wczoraj negatywny. Odpuściłam mierzenie temp w tym cyklu bo moja 3-latka choruje i często się budzi w nocy i nad ranem i te pomiary nie mają sensu😅 ostatnie dwa cykle testy super określiły owulację, bo okres był po ok 2tyg. Tylko objawy pokrywały się z testem🤔
 
Staram sie brac na luz ale to takie ciezkie ehhh....ja mam do tego to cale hashimoto jeszcze to juz wogole mnie dołuje...mam dwóch synów 9 i 12 lat zaszlam tak szybko w poprzednie ciaze ale bylam mlodsza i nie mialam tarczycy a teraz po tylu latach odstawilam anty i boje sie

Staram sie brac na luz ale to takie ciezkie ehhh....ja mam do tego to cale hashimoto jeszcze to juz wogole mnie dołuje...mam dwóch synów 9 i 12 lat zaszlam tak szybko w poprzednie ciaze ale bylam mlodsza i nie mialam tarczycy a teraz po tylu latach odstawilam anty i boje sie ze nie bedzie tak kolorowo....
Ciut zazdroszczę, bo my dopiero staramy się o pierwsze 😉 narazie mam podejście, że na wszystko przychodzi czas i trzeba wierzyć, że się uda. Może będzie pod górkę ale jednak wszystkim nam się uda w końcu 😉 szkoda tylko, że nie należymy do tych cierpliwych 😆
 
reklama
Ciut zazdroszczę, bo my dopiero staramy się o pierwsze 😉 narazie mam podejście, że na wszystko przychodzi czas i trzeba wierzyć, że się uda. Może będzie pod górkę ale jednak wszystkim nam się uda w końcu 😉 szkoda tylko, że nie należymy do tych cierpliwych 😆
Ja tez do cierpliwych nie naleze,kupilam dzis testy i kurde korci mnie zeby robić chodz wiem ze za wcześnie ale tak juz mam....😅Napewno sie wreszcie uda ,dlugo sie staracie? Wiadomo ze jak sie chce to nie wychodzi ja w pierwsza ciaze jak zaszłam to w 12 tyg sie skapnelam ale mialam 20 lat i nie myslalam o dziecku jeszcze, a teraz swiadomie planuje i narazie 2 cykl a ja juz bym chciała....
 
Do góry