reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Zapytaj swojego super ginekologa co myśli o testowaniu 5dpo, czy to pochwali, czy skrytykuje. Konstruktywna, racjonalna krytyka to nic złego i trzeba się w życiu nauczyć ją przyjmować, nie wszyscy zawsze będą Cię głaskać po głowie bo nie ma ludzi idealnych i każdy popełnia błędy, czasem ktoś na to zwróci uwagach czasem nie. Oceniasz znowu Ty pisząc o dziewczynach jako „osoby które w ogóle się nie znają”.

Już się temat skończył i wrzucasz znowu swoje prowokując dalsza eskalację. Mam już dość czytania tej dyskusji. Błagam Cię, wrzucaj już tymi te swoje testy ale nie kontynuuj prowokowania.
Ja nie prowokuje. Nie ma w moich słowach nic złego.
Są tutaj po prostu osoby które przyczepia się do wszystkiego zamiast zlać.. Bo gdyby każdy tak się czepiał to forum by padlo
 
reklama
Nie zabroniłam tylko zadałam pytanie [emoji85]
Skoro piszesz, że tu się nikt nie zna. To po co pytasz czy możesz tu wrzucać testy 3 dni przed @? Umiesz normalnie odpowiedzieć na jakieś pytanie czy tylko szczekać
Tam wrzucam testy.. To nie znaczy że tutaj nie mogę nic pisać bo Ty mi tego nie zabronisz koleżanko [emoji846][emoji846]
 
A ja jeszcze coś dorzucę.. I nie chce być złośliwa.
Rozumiem dziewczyny które starają się od jakiegoś czasu. Ja też próbuje już prawie 2 lata i mam za sobą poronienia.
Ale nigdy nie uważałam że jeśli ktoś testuje wcześniej to może mnie tym urazić.
Dlaczego broni się takich kobiet a te które rozmawiają o szybszym testowaniu są krytykowane? A co najgorsze oceniane przez osoby które w ogóle się nie znają..

Wątek się skończy i założycie nowy.
Tam też nie będziecie przyjmować osób które będą chciały testować tydzień przed @?

Nie chciałam tutaj nikogo urazic, wyraziłam tylko swoje zdanie bo do tego mam prawo.
Obiecuje nie wrzucać testu nie wcześniej niż 3 dni przed @.chyba że to też wcześnie..
Pani już dziękujemy
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? 🤣
 
Wyniki przyszły.
Jednak wcześniejsza beta po 10 dniach to był Ovitrelle.

Miałam 3 pęcherzyki. Dwa duże na jednym jajniku a jeden niewiele mniejszy od nich na prawym.

Dostałam aż 4 zastrzyki na ich pęknięcie. Staraliśmy się z mężem non stop.

Nie wiem co poszło nie tak 😔😖😓😥
Przepraszam ale musiałam się wyżalić...
 

Załączniki

  • Screenshot_20210303_134655.jpg
    Screenshot_20210303_134655.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 98
Nie zabroniłam tylko zadałam pytanie [emoji85]
Skoro piszesz, że tu się nikt nie zna. To po co pytasz czy możesz tu wrzucać testy 3 dni przed @? Umiesz normalnie odpowiedzieć na jakieś pytanie czy tylko szczekać
Pokaż twarz cwaniaro. Bo szczekać to ty potrafisz widzę grubo w necie.
Ciekawe jakim człowiekiem jesteś na co dzień skoro tak wszystkiego sie czepiasz
 
Ja nie prowokuje. Nie ma w moich słowach nic złego.
Są tutaj po prostu osoby które przyczepia się do wszystkiego zamiast zlać.. Bo gdyby każdy tak się czepiał to forum by padlo

Robisz dokładnie to samo. Zastosuj się do swojej własnej rady i zlej ten temat. Świat należy zmieniać zaczynajac od samego siebie. Im zarzucasz czepialstwo, a Tobie można powiedzieć ze nie potrafisz prowadzić kulturalnej dyskusji polegającej na wymianie zdań i argumentów, brak zrozumienia drugiej stron, nawet proby zrozumienia. Jak tu dialog prowadzić?

Nie prowokujesz? To po co znowu wracasz do rozmowy która już na szczęście się skończyła? Dobrze wiesz, ze odpiszą, Ty tez będziesz odpisywać i cały dzień będzie jak wczoraj. Po co do tego wracasz? Musisz mieć ostatnie słowo? O to chodzi?
 
Ja..... Ty musisz być totalnie zaburzona... Widziałam, ze juz masz psychologa wśród swoich fanek to niech Cię zdiagnozujemy bo to na bank da się leczyć. Zadałam Ci PYTANIE, a Ty toczysz pianę [emoji23]
Pokaż twarz cwaniaro. Bo szczekać to ty potrafisz widzę grubo w necie.
Ciekawe jakim człowiekiem jesteś na co dzień skoro tak wszystkiego sie czepiasz
 
reklama
Do góry