reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
A jak będzie niski to co to znaczy? Biorę luteinę, ona chyba wychodzi w krwi? Bo pamiętam, że Duphaston nie wychodzi 🤔🤔

Ostatnie pytanie dziewczyny... Czy owulka musiała nastąpić na 100% do tych 3 dni po piku? Czy jest jakakolwiek możliwość, że była później?

I czy jeśli ta beta jednak spada (dzisiaj test ledwo widoczny) to luteina nie spowoduje zahamowania okresu? Bo rozumiem, że tak niski poziom to by spadła w kilka godzin chyba?
W sumie zbadać proga ci nie zaszkodzi będziesz miała porównanie za jakiś czas z czym mniej więcej startowałas i jak luteina działa. ( Ja tak bym zrobiła)
Betę myślę, że u ciebie nie zaszkodzi kontrolować razem z tym progiem jeśli wynik obecnego byłby niski. Więc nawet jeśli beta zacznie spadać będziesz wiedziała, że coś się dzieje.
Tylko błagam nawet jak beta spadnie lub będzie miała nieprawidłowy wzrost to sama nie odstawiaj luteiny tylko leć do ginekologa.
 
Dostałam. Właśnie dlatego się zastanawiam czy jest sens go badać? Wynik będzie w ogóle miarodajny?
Sorry że się wetnę, ale tak - jeśli mimo lutki wyjdzie niski albo chociaż graniczny, czego ci nie życzę - to będzie to dla ciebie jakaś informacja. A tak to można sobie wyłącznie gdybać.

Trzymam kciuki, żeby wszytko było ok.
 
Chyba tak muszę zrobić...


Już się z mężem pokłóciłam od rana, bo jak zobaczyłam poranny test to stwierdziłam że odstawiam leki. A tu informacja z LX że jednak beta urosła 🙄🙄


Robiłam, generalnie przez 3 dni były wyższe wartości, ale peak tylko jeden. Tak to wyglądało

Nawet się zdziwiłam, bo zazwyczaj miałam peak bardziej w 15dc, a tym razem był w 13. Ale pamiętam, że objawy owulki czułam przez bite 3 dni
Hmm no teoretycznie ten test z 15dc też jest pozytywny więc może owulacja była mimo wszystko w 16dc, to jednak tylko kawałek papieru.. teraz to już wróżenie z fusów trochę. Musisz się uzbroić w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń 🙈
 
Dramat... Wyniku dalej nie ma na portalu... Ale zadzwoniłam na infolinię i okazało się, że wynik już dawno jest 🙄🙄 11,3 czyli przyrost ponad 83%... Więc o co chodzi z tymi testami to nie wiem
Bo to papierek który wyłapuje od 10. Jak widać niektóre są bardziej wrażliwe inne nie. A za każdym razem jednak mocz ma inne stężenie bety. Super że rośnie!!!!!
 
Bo to papierek który wyłapuje od 10. Jak widać niektóre są bardziej wrażliwe inne nie. A za każdym razem jednak mocz ma inne stężenie bety. Super że rośnie!!!!!
Ja już się z mężem dzisiaj pokłóciłam, bo on twierdzi że nie widzi w tych testach żadnej różnicy, a ten dzisiejszy jak byk jest bledszy niż poprzednie...

I UWAGA UWAGA

Dostałam od męża ochrzan, że nie kupiłam pinków tylko "jakieś inne badziewie" a on wierzy tylko pinkom 🤣🤣🤣🤣
 
Ja już się z mężem dzisiaj pokłóciłam, bo on twierdzi że nie widzi w tych testach żadnej różnicy, a ten dzisiejszy jak byk jest bledszy niż poprzednie...

I UWAGA UWAGA

Dostałam od męża ochrzan, że nie kupiłam pinków tylko "jakieś inne badziewie" a on wierzy tylko pinkom 🤣🤣🤣🤣
No bo beta nadal niziutka to nie ma się co dziwić że wychodzą bladziutkie. Daj im tydzień i będzie prawilna krecha 🤞🏻
 
reklama
A jak będzie niski to co to znaczy? Biorę luteinę, ona chyba wychodzi w krwi? Bo pamiętam, że Duphaston nie wychodzi 🤔🤔

Ostatnie pytanie dziewczyny... Czy owulka musiała nastąpić na 100% do tych 3 dni po piku? Czy jest jakakolwiek możliwość, że była później?

I czy jeśli ta beta jednak spada (dzisiaj test ledwo widoczny) to luteina nie spowoduje zahamowania okresu? Bo rozumiem, że tak niski poziom to by spadła w kilka godzin chyba?
Luteina wychodzi w krwi.
Trzyman mocno kciuki Zeby beta rosla🤞
Zawsze mozesz meza poslac po pinka do Rossmana albo apteki. Chyba ze wolisz kuriera do domu 😁
Lecisz jutro na bete?
 
Do góry