reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Kulka moja mama prowadzi biuro rachunkowe i (przykladowe nazwiska):list adresowany Jak Kowalski, a w liscie po lewej ze do kowalskiego,a w tresci zawiadamiamy ze pan Adam Nowak nie dostarczyl

f2w3rjjgldko4j8c.png
 
Paula ja tez myslalam o bebetto torino ale teraz na jego miejsce murano wskoczyl.

.

Też się zastanawiałam nad murano. Różnica między nimi jest taka tylko że murano jest do trudnych terenów i masz kilka kolorów ramy. Mnie akurat wózek do zadań specjalnych jest niepotrzebny. Więc mogę zaoszczędzić tą różnice. Ale prawdą jest że jeśli ktoś szuka prawdziwego wózka wyczynowego to murano jest naprawdę genialny
 
Ostatnia edycja:
Hej, czy ktoras z Was ma albo miala wysypke w ciazy? Od kilku dni swedzi mnie gorna czesc ciala, mam pokrzywke na brzuchu i piersiach. Pojawia sie i znika, zalezy od temperatury i tego czy sie drapie. straszliwie swedzi!:(
 
Hej, czy ktoras z Was ma albo miala wysypke w ciazy? Od kilku dni swedzi mnie gorna czesc ciala, mam pokrzywke na brzuchu i piersiach. Pojawia sie i znika, zalezy od temperatury i tego czy sie drapie. straszliwie swedzi!:(

Miałam to 2 razy. Dokładnie tak samo, dekolt i brzuch. Zauważyłam, że to alergia pokarmowa. Za pierwszym razem wyskoczyło mi po sosie sojowym. Za drugim po ostrej papryczce. Pij wapno i przejdzie :)
 
reklama
Do góry