reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej, czy ktoras z Was ma albo miala wysypke w ciazy? Od kilku dni swedzi mnie gorna czesc ciala, mam pokrzywke na brzuchu i piersiach. Pojawia sie i znika, zalezy od temperatury i tego czy sie drapie. straszliwie swedzi!:(
Ja po gorącym prysznicu też zauważyłam wysypke na brzuchu. Możliwe że to po biooilu, narazie przestałam stosować zobaczymy czy zniknie. Kiedyś czytałam jak jakaś dziewczynę uczulil. Szkoda bo kupiłam duże opakowanie i zaczęłam dopiero stosowac.
 
Polowkowe mam 19.11o 10:00

Guusia witaj! Gratuluje cory[emoji4]

Co do ruchow to ja dalej niewiem czy to pyk pyk to dzidzia czy smrodek hehe. Dzisia par razy poczulam znowu.

f2w3d5qpq07y5cwp.png
 
Witaj Guusia, gratuluję dziewczynki. I niemartw sie na dniach na pewno poczujesz, dziewczynki zawsze grzeczniejsze są [emoji6]
Mi też biust urósł i z 65C zrobił się 70E, więc wszystkie spakpwalam I zaczynam kupować nowe.
Niuniek mój jest strasznym wiercipieta, plumka raz tu raz tu. Chyba po tatusiu taki ruchliwy.
 
A co do zmiany garderoby stanikowej to jeśli któraś kupuję w esotiqu to polecam stronkę z stanikami wyprzedażowymi.
Link do: FINALSALE.pl
Ja mam wszystkie staniki z esotiqa i piore w pralce i niektóre mam nawet po 6 lat więc warto. A za taką cenę jak są na tej stronce to już wogole [emoji5]
 
My dzisiaj obiadek na mieście przy sobocie, potem spacerek nad morzem :) Mała fikała w restauracji, chyba z głodu, bo chwilę poczekaliśmy tam ;)

Co do cycochów, moje co najmniej 2 rozmiary większe, ale stoją jak sylikony :D rozstępów nie ma, staram się smarować od początku łącznie z brzuchem i boczkami ;) Zobaczymy co będzie dalej... Ogólnie noszę już większe biustonosze (ostatnio polubiłam sportowy) i większe majtki, bo drażni mnie jak coś mi się wżynało albo zjeżdżało ;)

My 17 kontrolna wizyta u ginka, a 18 połówkowe. Pewnie w środę zacznie mi się "sraczka nerwowa" ;)
 
reklama
Do góry