reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja tez z cyklami miałam problem miałam az do 50 dni:/ tragedia była.

Jola pewnie ta tarczyca to cholerstwo jest. Ale spokojnie bedzie dobrze. Moja dzidzia miala prawie 1100 w 29 tygodniu.
 
reklama
Witamy na pokładzie po krótkiej przerwie. Niestety antybiotyk spowodował troszkę zamieszania z moimi nieszczęsnymi jelitami, które zaczęły żyć własnym życiem (już i tak ciężkim przy rozpychającym się w brzuchu maluszkiem), ale sytuacja zdaje się już wracać do normy.
Nasz maluch szaleje na całego. Ciągle sprawdza ile ma jeszcze miejsca do dyspozycji :D
No i skończyły się przespane noce...
 
Ja też miałam takie cykle, ale ja dostałam tylko termin z usg, nie mam z om....
Ja już po dzisiejszej wizycie i wszystko w porządku, żelazo ładnie wzrosło, mam przestać brać tabletki :)
No i moje (już nie takie) maleństwo podobno waży 2260 :surprised: Szok. Chociaż biorąc pod uwagę, że moja ginekolog totalnie nie potrafi obsługiwać usg i przy pierwszy podejściu wyszło jej że główka jest już na ponad 36 tydzień (!), to myślę że maluch może z 2 kg ważyć.
 
Ja też miałam takie cykle, ale ja dostałam tylko termin z usg, nie mam z om....
Ja już po dzisiejszej wizycie i wszystko w porządku, żelazo ładnie wzrosło, mam przestać brać tabletki :)
No i moje (już nie takie) maleństwo podobno waży 2260 :surprised: Szok. Chociaż biorąc pod uwagę, że moja ginekolog totalnie nie potrafi obsługiwać usg i przy pierwszy podejściu wyszło jej że główka jest już na ponad 36 tydzień (!), to myślę że maluch może z 2 kg ważyć.
a jak suplementowalas zelazo?
bo ja biore od 3 mca i co prawda nie spada ale nie rosnie w ogole ;/
 
a jak suplementowalas zelazo?
bo ja biore od 3 mca i co prawda nie spada ale nie rosnie w ogole ;/
Brałam Tardyferon 2 razy dziennie i gdzieś od połowy grudnia codziennie albo co dwa dni robiłam sobie sok z buraka, jabłka i marchwi bardzo smaczny ale zbrzydł mi niesamowicie.
Ale teraz jak tak patrze na te wyniki i o ile dobrze je odczytuje (żelazo to hemoglobina?) to w zasadzie na granicy jestem, było 11,0 a teraz mam 12,1.
 
Brałam Tardyferon 2 razy dziennie i gdzieś od połowy grudnia codziennie albo co dwa dni robiłam sobie sok z buraka, jabłka i marchwi bardzo smaczny ale zbrzydł mi niesamowicie.
Ale teraz jak tak patrze na te wyniki i o ile dobrze je odczytuje (żelazo to hemoglobina?) to w zasadzie na granicy jestem, było 11,0 a teraz mam 12,1.
ja mam 10,5/10,7.. a biore 2x tardyferon i 2x chela ferr med :/
 
Ja przez miesiąc brałam Tardyferon dół i okazało się że mam niskie żelazo bo źle się wchłania ten lek i lekarz zmienił mi na żelazo w płynie Innofer.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry