reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Oczywiście ze zdrowie najważniejsze! Oby po Twojej myśli było i tyle:) fajnie ze wcześniej bo przynajmniej psychicznie sie przygotujesz.
Na która masz wizytę?
Ja tez sie dzisiaj umówiłam w szpitalu na wizytę przedporodowa, ale dopiero na 20 lutego.
 
Oczywiście ze zdrowie najważniejsze! Oby po Twojej myśli było i tyle:) fajnie ze wcześniej bo przynajmniej psychicznie sie przygotujesz.
Na która masz wizytę?
Ja tez sie dzisiaj umówiłam w szpitalu na wizytę przedporodowa, ale dopiero na 20 lutego.
no bo Ty prywatnie tak?

u mnie wlasnie max do 32 tyg mozna sie zglosic.. ponoc duzo planowanych cc mają. jutro o 18:40 mam wizytę
 
Tak tak ja prywatnie. Wtedy mam wizytę u ginekologa i anestezjologa. Zobaczę co to bedzie. Pewnie w podobnym czasie będziemy miały :) daj znac po.
 
U Ciebie tez inna sprawa bo Ty masz z ta szyjka problem. Jutro sie pewnie dowiesz. Zrobią badania oni już lepiej wiedza:) zobaczymy bo masz duża rozbieżność.
 
reklama
Jola a to Ty tak dużo ćwiczysz?

W ogóle nie ćwiczę. Tylko spacerowałam 2-3 x w tyg. Ale dosyć daleko. Ja mam niedoczynność tarczycy. Miesiąc temu endo zwiększyła mi dawkę leku. Może jednak jest za duża i mam za szybką przemianę...nie wiem, dziś idę do niej z nowymi wynikami badań hormonów tarczycowych.
 
Do góry