reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Teraz pora aby mamusia zrobiła coś dla siebie, wiec siedzę sobie z maseczka na twarzy...potem mały masaż peelingiem brzuszka,niech mały tez ma chwile relaksu dla siebie...w końcu trzeba być gotowym w "nagłym" przypadku
 
reklama
Ja jak sie myje cala to szoruje sie ostra szwamką brzuszek tez i potem na sucho nakladam balsam. Zwykle na noc tak sie mylam ale od kiedy mam te nocne poty to wole rano.
Zjadlam sobie kotleta z piersi kurczaka i jak go robilam to pomyslalam ze niedlugo bede miec przerwe od takich smazonych dań to dobrze ze dzis je zrobilam... ;) Ja nie wiem czy rodzic bede jutro czy za tydzien... nie wiem. Boje sie po marketach jezdzic zeby mi tam wody nie odeszly :D
 
Kleinekatia Ty faktycznie już na wylocie:D na kiedy masz dokładnie termin?

Ja dzisiaj na SR- pierwsza pomoc dla noworodka. Fajne, konkretne zajęcia:) dzisiaj zadowolona.
 
Do środka to jak sie wszystko zagoi ja bym nie pchała nic w czasie połogu :) dajmy sobie te 6 tyg. Ja używałam tez dużych podkasek ale mie tych co w szpitalu bo tam był dramat wkładki takie wielkie ze zamiast cos zbierać to mi sie rolowaly a co miały wchłaniać to bokiem leciało, wiec szybko przeszłam na te duże podpaski na początku wymieniane co 30 min a pózniej juz lepiej było
 
Termin z usg 28 luty a z miesiaczki 5 marzec. Dr stawial na ten wczesniejszy termin bo mam miekka szyjke i male rozwarcie ale zobaczymy :)

Unas w SR bylo niewiele z pierwszej pomocy... do gory nogami jak sie zachlysnie i na swieze powietrze...a u Ciebie co wiecej bylo?

Przez pierwszy miesiac karmienia raczej niebede jesc smażonego wcale bo mi brzuszka maluszka szkoda... no a ze wzgledu na poturbowanie pochwy przez porod by nie miec problemow i kupka wole jesc lekkostrawnie ;)
 
reklama
Przez pierwszy miesiac karmienia raczej niebede jesc smażonego wcale bo mi brzuszka maluszka szkoda... no a ze wzgledu na poturbowanie pochwy przez porod by nie miec problemow i kupka wole jesc lekkostrawnie ;)

Na brzuszek maluszka to nie ma wpływu. Na komfort Twoich jelit ewentualnie i to rozumiem jako powód rezygnacji :) Chociaż jeśli teraz nie reagujesz źle na smażone to i po porodzie nie powinnaś.
 
Do góry