reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja jak syna poszłam rodzic to położną z tekstem " kurde czy Wy wszystkie musicie rodzić w nocy albo w weekendy" więc Jola jeszcze możemy ewentualnie w weekend;-) a tak serio to myślę, że to chodzi o to, że w dzień się dużo chodzi, a w nocy ze zmęczenia dzieją się różne rzeczy. Ja w nocy skurcze miałam i ból w kroczy, takie ciągnięcia i napinanie. Mi po nospie też przeszło.
A pierwszy poród jak się rozpoczął? Bóle takie jak miałas w nocy czy gorsze? Bo ja juz naprawdę nie wiedziałam, czy to jest to, czy nie to...
 
reklama
A pierwszy poród jak się rozpoczął? Bóle takie jak miałas w nocy czy gorsze? Bo ja juz naprawdę nie wiedziałam, czy to jest to, czy nie to...

U mnie w sumie w obu powodach nie doszło do prawdziwej akcji porodowej. W pierwszej ciąży to nadszedł czas to zrobili cc, w drugiej wody mi się saczyly i wtedy też cc. Więc ja teraz czuje się jak pierworodka i też nie mam pojęcia czy te bóle to są porodowe czy nie. I mnie to bardzo stresuje bo gin mówił, że jak zaczną się skurcze co 10 min to przyjeżdżać żeby na dobre się akcja nie rozpoczęła. Ale skąd ja mam wiedzieć, że to "te skurcze"? Ja mam duży próg bólu i boję się, że mogę coś przegapić. Daj znać co Ci gin powiedział.
 
nie mam pojęcia czy te bóle to są porodowe czy nie. I mnie to bardzo stresuje bo gin mówił, że jak zaczną się skurcze co 10 min to przyjeżdżać żeby na dobre się akcja nie rozpoczęła. Ale skąd ja mam wiedzieć, że to "te skurcze"? Ja mam duży próg bólu i boję się, że mogę coś przegapić. Daj znać co Ci gin powiedział.

Mam to samo...boli ale myślę sobie...nie no, pewnie ma boleć 100 razy bardziej. Kurczę, jakbym dziś w nocy pojechała do szpitala to bym może już była po...a tak to chyba akcję zatrzymałam.

Oki dam znać !
 
Ania gratulacje! Doczekalas sie! Jakie ma wlosiska[emoji7]

Dziewczyny pelnia jest teraz to moze ruszycie[emoji3] ja zaciskam nogi.w pon bede wiedziala kiedy mam obrone...



f2w3d5qp85p79npu.png
 
Dziewczyny czy bóle pachwin takie mega mega to sa skurcze przezpowiadajace ??
Kurcze to moj drugi poród ale zupełnie inna ciąża niż z córcia. Wtedy wiem ze takie bóle tez miałam ale one szly razem z tymi z brzucha i oamietam ze nogi mi sie uginały. A teraz brzuch ok a pachwiny mnie tak bola ze szok zaboli odpuści i tak ze 20 razy juz dzis
 
Dziewczyny fajnie macie, że juz jestescie rozpakowane :) pewnie psychicznie meeegaaa ulga...
powiedzcie jak tam tatusiowie ogarniają :D?
Moj pierwszy raz wziął na ręce już w szpitalu jak ja miałam badanie. W domu wziął że słowami "oo jejku ooo boże coś mu zrobię".

Myślałam że nie będzie chciał przebrać czy coś.. A on sam "dobra to następna ja zmienię" (długo czekać nie musiał).

Teraz siedzi wpatrzony jak w obrazek cały czas. Przed snem też sam mówi "jak coś to mnie obudz". Raz go w sumie tak potrzebowałam bo akurat musiałam wyjść do toalety na już w trakcie karmienia. To nie był chciałam odłożyć z płaczem dziecka i iść [emoji23] I super też bez żadnego narzekania.

Naprawdę jestem bardzo wdzięczna za każdą jego pomoc jest wręcz idealny [emoji170]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na bolace sutki od karmienia Ziaja- lano maść!!

A ja rodzic pojechalam ok 10h - jechalam sprawdzic co tam slychac skoro skurcze mocne a nieregularne a urodzilam w DZIEN! O 14:30 :D i nie w weekend bo w poniedzialek :D
czyli jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :D ja zawsze w weekendy najgorzej sie czuje ;P i wieczorami.. masakra
 
reklama
Ja jakoś czuję się zdezorientowana.. Choć to mój 3 poród sama nie wiem czego mam się spodziewać..W pierwszej ciąży leżałam na patologii po terminie, 3 razy oxy i nic aż lekarz zrobił masaż i się jakoś rozkulało..ale wiadomo byłam w szpitalu więc czułam się bezpiecznie i od razu mogli potwierdzić że to już te skurcze.. Przy drugiej z powodu odchodzących wód, lekkich skurczy i 32 tyg ciąży wiadomo było że trzeba jechać.. A teraz po terminie,skurcze się pojawiają, znikają.. Zupełnie inaczej niż w poprzednich..
oar8xzkrhgscy4jp.png
 
Do góry