reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Leżę sobie na oddziale. Jutro cos mi będą dawać i zobaczymy czy poród ruszy. Szyjka ponoc niedojrzala jeszcze...sram ze strachu :-(
 
reklama
Najgorzej że tam powkladane takie miękkie poduszeczki i się nie ściąga. Ale. Jakoś dam radę.

Też myślę, że dam radę. Moja mama zawsze mi przypomina jak mówiłam, że nie będę miała dzieci. I tak naprawdę dopiero jakiś czas temu zaczelam inaczej myśleć patrząc na dzieci i zachciałam mieć swoje.

Jola trzymaj się.
 
Mój mąż był w szoku jak obchodzilam się z maluszkiem w szpitalu. A ja wszystko robilam tak instynktownie, że nawet się nad tym nie zastanawialam. Także potwierdzam instynkt istnieje ;) dacie radę dziewczyny :)
 
Ja tez sie zastanawiam jak to bd. Jak ja dam rade i jak P...i kurde bardzo nie chce zeby ktos z rodziny np mnie upominal w trakcie ze zle przewijak czy cos...ze tak mam robic a nie inaczej....

Jolka oby ruszylo szybko!

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Leżę na sali z dziewczyną która prawie od doby ma bóle krzyżowe. Tak bardzo cierpi :-( :-( nie mogę już patrzeć. Błaga o cesarke.

Mam nadzieję że mnie takie bóle nie czekają...
 
Leżę na sali z dziewczyną która prawie od doby ma bóle krzyżowe. Tak bardzo cierpi :-( :-( nie mogę już patrzeć. Błaga o cesarke.

Mam nadzieję że mnie takie bóle nie czekają...
Noo ja miałam 60h skurcze i tez juz bym sie zgodzila jak bym miala wybor ale uwierz mi teraz się cieszę że jednak mi nikt jej nie zaproponował.
To że inny tak miał nie znaczy że ty będziesz mieć. Pocieszam [emoji17][emoji8][emoji8][emoji173] nie słuchaj jej weź sobie słuchawki i włącz muzykę na tel!!

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie chcę żeby ktoś mnie ciagle upominal albo uwagę zwracał. Przecież to pierwsze dziecko wiadomo, że na początku będzie trochę trudno zajmować, ale samemu się wszystkiego dojdzie.

Ja właśnie się boję, że jak pojadę do szpitala to ktoś będzie obok cierpiał i spanikuje.
 
reklama
Do góry