reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Mi też z chińskiego wyszła dziewczynka, ale gdzieś czytałam, że sama interpretacja z tabelki nie wystarczy, bo chińskie miesiące mają chyba po 26 dni, więc wiek powinno się zawyżyć czy coś ;)

zamówiłam kolejne spodenki z ali :p
 
Ewciiik ja sie dowiem jak sie urodzi[emoji3]
O chinskim to tylko slyszalam ze trzeba patrzec ile sie mialo lat w dniu poczęcia. Ze skonczonych. A sody w koncu nie robiłam bo zapomniałam

f2w3d5qp4z8mjw90.png
 
Byłam na połówkowym. Łożysko się podniosło, jest 2 cm od ujścia. Mały ma chorą nereczkę:( Miedniczka ponad dwukrotnie powiększona, lekarz każe to bardzo obserwować a jeśli z drugą też coś się będzie działo to trzeba będzie już w ciążyinterweniować chirurgicznie...
Ojej to straszne! Trzymam mocno kciuki, żeby się poprawiło!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry