reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Odnośnie tego spania z nogami w stronę drzwi. Najbardziej komfortowa pozycja do spania jest taka, w której głowę mamy ułożona tak żeby móc widzieć drzwi. Taka pozycja wiąże się z tym ze i nogi są zazwycyczaj skierowane w strone drzwi. I zapewne wiekszosc osób właśnie tak śpi. Nawet nieświadomie.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja śpię w stronę drzwi teraz, wcześniej mieliśmy łóżko bokiem do drzwi. Nie lubię spać głową do drzwi, chociaż u rodziców tak właśnie śpię w moim dawnym pokoju :)
 
z tych zabobonow przewidujacych płeć dziecka to mnie wszędzie dziewczynka wyszła, robiłam dla zabawy więc widać nie sprawdziło się raczej[emoji23][emoji23] nawet z chińskiego gdzie przy obu chlopakach mi wyszło to teraz nie[emoji12] każdy wierzy w co chce, wiadomo ale mnie bawi jak ona akurat to opowiada bo ona do wszystkiego z taką paniką podchodzi hehehe[emoji16]
 
Byłam na połówkowym. Łożysko się podniosło, jest 2 cm od ujścia. Mały ma chorą nereczkę:( Miedniczka ponad dwukrotnie powiększona, lekarz każe to bardzo obserwować a jeśli z drugą też coś się będzie działo to trzeba będzie już w ciążyinterweniować chirurgicznie...

Biedactwa trzymam za was kciuki. Bedzie dobrze jestescie pid opieka lekarza :*
 
z tych zabobonow przewidujacych płeć dziecka to mnie wszędzie dziewczynka wyszła, robiłam dla zabawy więc widać nie sprawdziło się raczej[emoji23][emoji23] nawet z chińskiego gdzie przy obu chlopakach mi wyszło to teraz nie[emoji12] każdy wierzy w co chce, wiadomo ale mnie bawi jak ona akurat to opowiada bo ona do wszystkiego z taką paniką podchodzi hehehe[emoji16]

Mi chinski sprawdzil sie przy synu a teraz pudlo :) mial byc syn a jest coreczka :) wogole nie daje wiary przesada a tym ciazowym wogole :D
 
z tych zabobonow przewidujacych płeć dziecka to mnie wszędzie dziewczynka wyszła, robiłam dla zabawy więc widać nie sprawdziło się raczej[emoji23][emoji23] nawet z chińskiego gdzie przy obu chlopakach mi wyszło to teraz nie[emoji12] każdy wierzy w co chce, wiadomo ale mnie bawi jak ona akurat to opowiada bo ona do wszystkiego z taką paniką podchodzi hehehe[emoji16]
a u Was chłopczyk jeszcze nie jest pewny? :)
 
Hehe no ja w takie rzeczy nie wierzę w ogóle i dowiaduje się takich ciekawostek od bratowej M
emoji6.png
z tym że ona to jeszcze z takim przejęciem o tym opowiada że mnie się trochę śmiać chce... bo ja w zabobony nie wierzę i jak słyszę takie rzeczy to nie wiem co mam myśleć. Tak samo jak opowiadała mi kiedyś o tych czerwonych wstazeczkach przy wózku. A jak jej powiedziałam że ja nie miałam żadnych wstazeczek i że w to nie wierzę to z paniką mnie spytala 'to ty nie miałaś wstazeczki przy chlopakach???' i że dziecko zaraz zauroczone będzie na pewno i takie tam. A wtedy jeszcze szwagier był z nami i nie mógł uwierzyć że ona takie rzeczy plecie
Tez nie mialam wstazeczki i sie ludzie dziwili :D
 
reklama
Do góry