reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Babymamusia a Wy to w aucie czy u Was tak ciepło?

Ja tez lubię sobie pospać wiec muszę sie przestawić. Nie wiem jak laski sobie radzicie z dwójka albo trójka dzieciaków.
 
reklama
Babymamusia a Wy to w aucie czy u Was tak ciepło?

Ja tez lubię sobie pospać wiec muszę sie przestawić. Nie wiem jak laski sobie radzicie z dwójka albo trójka dzieciaków.
Kwestia wprawy już przy jednym i pomoc tatusia z rana ;)

U mnie jak wczoraj nacisnelam aż skinął strumień z cyca, a ona i tak się tym nie najada o_O

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iskierka mój je aktywnie 6-10min i w zupełności mu wystarcza, przybiera średnio 50 g dziennie. Skąd pomysł, że się nie najada? Franek też miał żółtaczkę i spadek wagi duży (11%) w szpitalu, wyszliśmy na prosta bez mm. Aktywizuj gdy skończy aktywnie ssać - smyraj po policzku, po karku, stópkach. Karm w samym bodziaku, bo jak za ciepło to będzie dziecko przysypiało.
 
Iskierka mój je aktywnie 6-10min i w zupełności mu wystarcza, przybiera średnio 50 g dziennie. Skąd pomysł, że się nie najada? Franek też miał żółtaczkę i spadek wagi duży (11%) w szpitalu, wyszliśmy na prosta bez mm. Aktywizuj gdy skończy aktywnie ssać - smyraj po policzku, po karku, stópkach. Karm w samym bodziaku, bo jak za ciepło to będzie dziecko przysypiało.
U mnie spadł po wyjściu ze szpitala. On w szpitalu był karmiony mm bo ja nie miałam pokarmu. Gdy dostałam pokarm poczekalam aż laktacja się rozkręci i odstawiłam mm. Mały był ciągle przy cycu a wieczorem strasznie krzyczał i myślalam ze kolki juz bo pare dni o tych samych godznach. Jak połozna go zważyła kazała od razu zrobić mleko. Po cycu wypił całe 60ml to stwierdziła że on nie dojada. Szkoda mi było ale jak znów zaczęłam dawać mm wieczorne krzyki się skończyly. On był po prostu głodny.
 
U mnie spadł po wyjściu ze szpitala. On w szpitalu był karmiony mm bo ja nie miałam pokarmu. Gdy dostałam pokarm poczekalam aż laktacja się rozkręci i odstawiłam mm. Mały był ciągle przy cycu a wieczorem strasznie krzyczał i myślalam ze kolki juz bo pare dni o tych samych godznach. Jak połozna go zważyła kazała od razu zrobić mleko.
Ale to przejsciowe. Mialam tak samo jak bylam w szpitalu. Mała caly dzień wisiala na cycku a wieczorem juz zabraklo mi pokarmu wiec wiozlam na dokarmienie. Z kazdym dniem mialam więcej mleka. Jak bylismy juz w domu to tylko raz dokarmilam a pozniej juz tylko cyc

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babymamusia a Wy to w aucie czy u Was tak ciepło?

Ja tez lubię sobie pospać wiec muszę sie przestawić. Nie wiem jak laski sobie radzicie z dwójka albo trójka dzieciaków.
To bylo przrd wyjściem . [emoji6]Jeszcze kocyk mu daje na wierzch ale tak ciepło.. 20st. A odczuwalna jeszcze wyższa [emoji16]
Babymamusia a Wy to w aucie czy u Was tak ciepło?

Ja tez lubię sobie pospać wiec muszę sie przestawić. Nie wiem jak laski sobie radzicie z dwójka albo trójka dzieciaków.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale to przejsciowe. Mialam tak samo jak bylam w szpitalu. Mała caly dzień wisiala na cycku a wieczorem juz zabraklo mi pokarmu wiec wiozlam na dokarmienie. Z kazdym dniem mialam więcej mleka. Jak bylismy juz w domu to tylko raz dokarmilam a pozniej juz tylko cyc

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jutro mam próbę dzień bez mm. I mam obserwować co ile będzie głodny. Próbuje odciągnąć po karmieniu żeby więcej mi się pokarmu robiło ale już drugi raz i nic nie leci. Nie wiem dlaczego.
 
Ja tak miałam z młodą jak miała ta butle dziennie mm dawałam jej ja na noc. To później jak chciałam zrezygnować nie dało rady po wieczornym cycu płacz i płacz musiało iść mm później szlo go coraz więcej i więcej.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry