reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

sealpup, u mnie na usg tez było 1,5 mm (5t4d) i migoczący punkcik :-)

kobita, ja od kilku lat na paznokciach mam hybrydę i planuję kontynuować.

zastanawiam się nad farbowaniem włosów, bo odrosty już mam.... ale myślę cały czas. zapytam chyba gina, 22.07 mam wizyte
 
reklama
Zazdroszcze wam tych wizyt i serduszek sama tez bym juz chciała a tu jeszcze do 28 muszę czekać bo lekarz na urlopie eh...
 
Troche sie martwie, za takie malunie (podobno rosnie 2mm dziennie? :szok:), ale pamietam, ze albo 19 albo 20 czerwca kulo mnie cos w jajniku i mowilam mezowi, ze moze to wlasnie to! Takze moglo sie poczac tak pozno... O rany... Zazdroszcze kobieta, ktore bezstresowo podchodza do ciazy i ida z usmiechem na usg (i z jeszcze wiekszym wychodze). Ja chyba mniej dentysty sie boje niz usg w ciazy. :eek: Byle do marca, mam nadzieje, ze nie skoncze jako klebek nerwow.
 
Elżbietka ja z farbowaniem włosów się wstrzymałam, naszczęscie 2 miesiące przed zajściem zafarbowałam na brąz a że mam brązowe to aż tak mocno odrostów nie widać (ale wcześniej byłam rudaaaa:laugh2:) wiec uffff zdążyłam:-)

a co nikt nie komentuje filmiku coooo???:szok:
 
Hej dziewczynki:-)
Ale naskrobałyście :tak:
endika ja też debiutuje w roli mamy i jak narazie to jestem przerażona sama nie wiem czemu???
rampampam ojj kochana ale cię męczą te mdłości mam nadzieję że szybciutko miną
rila ja też jeszcze nie widziałam serduszka mojego maleństwa i też mam wizyte 28.07:-)

My dzisiaj powiedzieliśmy radosną nowinę moim rodzicom i reakcja mojej mamy była super :-)
Przyjęła to bardzo spokojnie powiedziała że mam się cieszyć i że wszystko będzie dobrze bo sama chciałam więc głowa do góry:tak::tak: o rany kamień z serca jednak dojrzała do roli :-)
 
Hej mam na imię Agata i jestem z Wrocławia to moja pierwsza ciąża i jestem trochę przerażona. Idę jutro do lekarza, żeby sprawdzić czy serduszko bije, trzymajcie kciuki:).
ps filmik super, aż się popłakałam
 
Dziewczyny,gratuluje wizyt, super nowiny!Witam nowe mamy!!Ja tez mam dzis takie ssanie ze o boze. Ale musze dac rade jakos :). Dajcie spokoj z tymi bzdurami, ze nie mozna malowac paznkoci, farbowac wlosow...Ja pracuje w laboratorium, powiedzialam kolezance z pracy o ciazy, ona do 8 miesiaca pracowala z chemia i ma pieknego, zdrowego synka :). Wiec na pewno takie zabiegi nie zaszkodza.
 
reklama
Wow!wysyp nowych mamus!witamy i gratuluję:-) mnie mdli, mdli i mdli a im bliżej wieczora tym robi się gorzej. Byłam dzisiaj z córeczkami na koniach i to był pierwszy raz jak sama nie jeździłam, tzn wsiadłam na konia ale godzinę rozstępwywalam go :'( będzie mi tego strasznie brakowało do końca połogu, ale chociaż mogę się napatrzec na moje młode amazonki, Zosia starsza jeździ jakby się w siodle urodziła:-) Tosie wzięłam do siebie do siodła bo nie miała dzisiaj wogóle humoru i tak sobie jeździłysmy. Ale Wam zazdroszczę udanych usg i bijących serduszek. Współczuję krwawien i plamien bo wiem jaki to ogromny stres.
 
Do góry