reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Margerrita no to same chłopaki u nas prawie, gratuluję poznania płci cieszę się , że badanie udane. Ja jutro pewnie potwierdzę Wojtusia, emocjonuję się jak nie wiem bo to badanie połówkowe 4D.


Zarunia udanej wycieczki dużo słoneczka i sił na zwiedzanie.


Kradz ja zaliczyłam spacer do bufetu ale niestety nie posiedziałam na słoneczku.


Patrycja no niezwykle uprzejma Pani


Buziaki do wieczora
 
reklama
Patrycja ja wczoraj poszłam do sklepu i w kasie pierwszeństwa oczywiscie wszyscy tylko nie ci co trzeba. A ze mam problemy z kregosłupiek i jak stoje to mnie boli stwierdzilam o nie nie stoje. Wiec ide przed pana z wypchanym wózkeimi i przepraszam i sie wypakowuje. A pan a pani co tu? Ja mowie to kasa pierwszeństwa i zamierzam z przywileju skorzystać. A pan jeszcze dyskutował ale olałam. A aptece wszyscy głowy w drugą strone zeby czasem nie ustapic. Nic jak uprzejmość u nas.

Ciekawe ile wazy moj dziec ja ide w poniedziałek.Pewnie do małych nie nalezy. Moja córka były i jest wysoka:) A ten dziec zobaczymy:)
 
niestety z takim buractwem sie spotykamy, choc co do brzuszków, to ja sama mialam nie lada problem, czy ta osoba w ciazy czy nie? jak ktos podejdzie i powie to zawsze przespuszczalam i jak naprawde widac, ze to to i jeszcze z malymi dziecmi, tez zawsze sie staram przepuszczac. pamietam ze z Ptyskiem raz sie poryczalam, za reakcje klientki przy kasie pierwszesntwa, ze ona stala, a ja taka i owaka to tez moge, szkoda tylko, ze ekspedientki wtedy nie reaguja, w koncu to ona powinna mnie wywolac sama.
co do laboratorium to sie ciesze, ze u mnie jest tak, ze mnie od razu kieruja prosto do gabinetu i wtedy mowie ze wchodze a na drzwiach jest duza kartka ze kobiety w ciazy obslugujemy poza kolejnoscia.

Martsuia - a co to za grupa? i mam pytanie do Patrycji, co z dostepem do zamknietej, bo bym wam moj brzuchol pokazala.
 
reklama
Hej. Mąż mi pokazał filmik z lidla... Masakra...
Co do buractwa, to parę razy w Sewilli jechałam komunikacją miejską. Niestety kobieta w ciąży jest dla pasażerów niewidzialna...

Dziś na obiad zrobiłam pulpeciki z kaszą gryczaną i ogórkiem kiszonym:-) Jutro powtórka, bo tyle tego zrobiłam:-) Może buraczki do tego?
Jutro Igor idzie do szkoły już. Będzie w domu cisza i spokój:-) Jutro fryzjer i zakupy biustonoszowe. Muszę się zmierzyć ile mam teraz w biuście. Przrd ciążą było 90cm, teraz chyba więcej, ha, ha, bo tylko jeden mi został w miarę ok:-)
 
Do góry