reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Mam:
I badania miedzy 11tc a 13tc+6dni (najpozniej)
II badanie miedzy 18tc a 23tc
III badania miedzy 28tc a 32tc
:D
To jest jak zwykle usg tylko trwa ok 40 min :)
 
reklama
Pamiętam jak w poprzedniej ciaży mnie lekarz przestraszył na prenatalnych, jakiś taki kompletnie milczący był, ignorował moje pytania tylko pod nosem sobie cos tam mamrotał więc intensywnie nasłuchiwałam....wylicza co tam widzi, mówi dwie nózki, jedna ręka...coś tam dalej....nic o drugiej rączce nie wspomina....moje pytanie olał wiec do końca badania byłam przekonana że synek ma jedna rękę tylko. Masakra, tym razem pojadę do innego bo drugi raz nie chcę się tak stresować dodatkowo.
 
Witam wszystkie nowe marcowki:)
Im nas wiecej ty lepiej:D
Dzisiaj juz glowa nie boli, meczylam sie z bolem głowy prawie 10 h, myslalam ze padne. Wczoraj ok 20 przysnelo mi się na 2 godziny, spalam w szlafroku i pod dwiema koldrami:szok:bo mi bylo zimno:sorry2:
Dzisiaj mam wizytę o 18.20, o kciuki proszę:tak:
@Molly_88 kkoniecznie daj znac po badaniach.
 
A w ogóle chciałam Wam powiedzieć,
Witam nowe mamusie [emoji4] ja w poprzedniej ciąży tez miałam genetyczne bo prywatnie to już chyba norma ze się robi.
@Lido na czym byłaś w kinie? Uwielbiam kino.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To nie było jakieś wyszukane kino :) raczej film na odstresowanie...Mąż mnie na Transformers wyciągnął :)
W połowie usypiałam...
Koleżanka mi polecała "W starym dobrym stylu." Mówi, że bardzo przyjemny, zabawny film. :)
 
T
Witam wszystkie nowe marcowki:)
Im nas wiecej ty lepiej:D
Dzisiaj juz glowa nie boli, meczylam sie z bolem głowy prawie 10 h, myslalam ze padne. Wczoraj ok 20 przysnelo mi się na 2 godziny, spalam w szlafroku i pod dwiema koldrami:szok:bo mi bylo zimno:sorry2:
Dzisiaj mam wizytę o 18.20, o kciuki proszę:tak:
@Molly_88 kkoniecznie daj znac po badaniach.
Trzymam kciuki czekam na dobre wieści :)
 
Pamiętam jak w poprzedniej ciaży mnie lekarz przestraszył na prenatalnych, jakiś taki kompletnie milczący był, ignorował moje pytania tylko pod nosem sobie cos tam mamrotał więc intensywnie nasłuchiwałam....wylicza co tam widzi, mówi dwie nózki, jedna ręka...coś tam dalej....nic o drugiej rączce nie wspomina....moje pytanie olał wiec do końca badania byłam przekonana że synek ma jedna rękę tylko. Masakra, tym razem pojadę do innego bo drugi raz nie chcę się tak stresować dodatkowo.
No to teraz lepiej zmienic. Stres nie jest naszym sprzymierzencem :) ja mialam bardzo fajnego lekarza. Wszystko fajnie mu objasnial. Takze wizyta nie byla stresujaca a nawet widzialam Malutka na usg 3d tak wyraznie i to byly piekne chwile. Gorzej z czekaniem na wyniki :) stres byl :)
 
Witam wszystkie nowe marcowki:)
Im nas wiecej ty lepiej:D
Dzisiaj juz glowa nie boli, meczylam sie z bolem głowy prawie 10 h, myslalam ze padne. Wczoraj ok 20 przysnelo mi się na 2 godziny, spalam w szlafroku i pod dwiema koldrami:szok:bo mi bylo zimno:sorry2:
Dzisiaj mam wizytę o 18.20, o kciuki proszę:tak:
@Molly_88 kkoniecznie daj znac po badaniach.
Ja też zaciskam kciuki [emoji11]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie nowe marcowki:)
Im nas wiecej ty lepiej:D
Dzisiaj juz glowa nie boli, meczylam sie z bolem głowy prawie 10 h, myslalam ze padne. Wczoraj ok 20 przysnelo mi się na 2 godziny, spalam w szlafroku i pod dwiema koldrami:szok:bo mi bylo zimno:sorry2:
Dzisiaj mam wizytę o 18.20, o kciuki proszę:tak:
@Molly_88 kkoniecznie daj znac po badaniach.
Trzymam mocno :)
 
Do góry