reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Marcowe mamy 2020

KlaudiaDE

Fanka BB :)
Miasto
Duisburg
Rozwiązania
0
Ja mam od czasu do czasu bole jak by w szyjce ,takie kłucie, wczoraj się zastanawiałam dlaczego już mnie nie pobolewaja i nie ciągną boki tylko właśnie takie coś od środka i mam wrażenie że już dzidziuś może coś naciskać bo zdarza mi się,że od środka coś poboli

reklama
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny,
Czy mogę prosić o dodanie do nowego forum? Szukałam fajnej grupy i tak się cieszę, że Was znalazłam! To teraz nie chciałabym tej grupy stracić;)

Pozdrawiam,
M.

Kristin☺

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mnie też brzuch boli. Moja roczna córeczka nie chodzi więc.... Jest co dzwigac. Mam nadzieję że najgorsze już za mną. I jakby się się miało coś złego stać to już by się wydarzyło. Poza tym jest co robić i mniej czasu na odpoczynek.

malena164

Fanka BB :)
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Mi też się wydaje ze brzuch może mnie czasem boleć z noszenia córki co prawda córka już chodzi ale czasem nie ma wyjscia
Mnie też brzuch boli. Moja roczna córeczka nie chodzi więc.... Jest co dzwigac. Mam nadzieję że najgorsze już za mną. I jakby się się miało coś złego stać to już by się wydarzyło. Poza tym jest co robić i mniej czasu na odpoczynek.

Pietruszka29

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny! Jestem w 19 tyg., termin 5 marzec i chcialabym sie zapytac, czy Was tez bola jajniki?

elzza

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mogę prosić jeszcze raz o dodanie do forum, ponieważ nie zostałam dodana jak wcześniej prosiłam :(

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Marcowe mamy 2019 12709
G Marcowe mamy 2018 4325
I Przyszłe mamy 7
Ola_fasola Przyszłe mamy 0

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry