reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
U mnie 37 tc wg om, wg usg trochę więcej. Brzuch twardy jak skała. Wysoko. Od kilku dni boli mnie na górze (czuje jakby kłucie szpilkami ) ruchliwość dziecko znacznie mniejsza.
Jutro mam usg mam nadzieję że dziecko się nie obrucilo... Wcześniej czułam że się ciśnie w dół, ale potem były jakieś rewolucje i teraz na prawdę nie wiem jakie jest ułożenie. Zdecydowanie od kilku dni jestem słabsza i bez sił
Bolą mnie też plecy na wysokości nadnerczy ( właściwie cały dzień czuje kłucie w tym miejscu)
To faktycznie troszkę inaczej niż u mnie. Daj znać jakie informacje po USG :)
 
Ja to samo z tym uciskiem na pęcherz - wczoraj w nocy mała godzinę szalała jakby oszalała i tez biegałam co chwile do wc , bo myślałam , że się obsikam . Kłucia nie mam - pobolewa czasami brzuch na dole jak na okres , ale w sumie boli mnie tak od 33 tygodnia , wiec już nie zwracam tak na to uwagi . Brzuch twardnieje , napina się aż mi czasami ciężko oddychać . Tez dużo wydzieliny . Według OM 37 + 5 , wg USG 37 . Mala z wczoraj 2700 . Łożysko II stopień , AFI 11.
A u mnie najgorzej jak brzuch się napina bo mam z prawej strony mięśniaka na 6 cm i i wtedy mnie naprawdę ciągnie i boli 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Nie masz lekko z tym mięśniakiem :( Wczoraj znowu Mały szalał przed snem przez ponad godzinę. Czego ja nie robiłam, jakich pozycji bo myślałam, że mi ulży hehe. Nie wiem co On ćwiczy. Może się prostuje. Wymyślił sobie regularne codzienne ćwiczenia po 22. Aż czkawki dostaje haha
 
A ja właśnie dziewczyny wybieram się na KTG, bo u mnie mała postanowiła spać jak mi je podpinają 😃 a normalnie szaleje i się kręci, taka cwana😃 więc muszę co 3 dni chodzić i sprawdzać... jeszcze ten koronawirusa mnie dobija 😣
 
Ja tak bardzo chciałam urodzić, wymyslalam sposoby na przyspieszenie porodu, a teraz mam baby blues, tak mi brakuje ciąży, brzuszka i kopniakow, nawet jak siku i jeść co chwile się nie chce to dziwne uczucie 😞
 
reklama
Też tak zawsze miałam i myślałam sobie, że tak dobrze było, chociaż ten tydzień dłużej jeszcze mogłam pochodzić w ciąży 😃 i wiem, że nie jest łatwo jak dochodzi do Ciebie, że już nie ma tylko Ciebie ale już jest was dwoje tak bardzo nierozłącznych na początku, że nie masz nawet chwili czasu dla siebie, żeby sobie chociażby w spokoju wypić kawę i pooglądać tv. Niedługo to minie, po prostu się przyzwyczaicie do siebie i już inaczej będziesz to widziała 😘 Większość z nas to przechodzi i dajemy radę, będzie dobrze 😃
 
Do góry