reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

O to jeszcze jak ktoś chce się pośmiać to na męskie genitalia ja mówię- pyton, wąż 😃 I tak do męża później pieszczotliwie wołam, raczej tymi słowami "pokaż mi węża" słabo go zachęcam do seksu 😂😂
A no tak pyton też spoko, używamy 🙂 Mój mąż to mówi, że chciałby np zobaczyć jamę borsuka albo gawrę to śmieję się do rozpuku 🤣
 
reklama
Hahaha, no i prawidłowo 😅 Tylko peron 9 i 3/4 trzeba by było gdzieś znaleźć 🤣
Nawet jak była kolekcja w pepco z Harrym to stwierdziłam , że muszę coś jej kupić bo nie wypada żeby moje dziecko nie miało nic z Potterem:)
O to jeszcze jak ktoś chce się pośmiać to na męskie genitalia ja mówię- pyton, wąż 😃 I tak do męża później pieszczotliwie wołam, raczej tymi słowami "pokaż mi węża" słabo go zachęcam do seksu 😂😂
Oj kochana..."robisz " mi cały dzień🤣
 
Hehe starsza jestem o 10 lat od Ciebie a dalej do Hogwartu spakowalabym się w 5 minut:)
No tylko teraz z Igą na rękach🤣
Ja przyznam szczerze że akceptuje Harrego, ale nie ubóstwiam, ponieważ nie lubię fantastyki. Tak samo jak mój mąż uwielbia władcę pierścieni (nawet ma ksywę Frodo bo jest bardzo podobny do niego), to taki seans filmowy u mnie kończy się na śnie. Podobnie jak wchodził do kina Avatar X lat temu, i byłam na seansie, nie pamiętam filmu bo spałam. 😂
 
Nawet jak była kolekcja w pepco z Harrym to stwierdziłam , że muszę coś jej kupić bo nie wypada żeby moje dziecko nie miało nic z Potterem:)

Oj kochana..."robisz " mi cały dzień🤣
ja też wszystkie obejrzałam i przeczytała tak samo Hobbit i Władca Pierścieni a kiedyś mówiłam, że badziew😂😂😂dopóki Mąż mnie nie skusił😂
 
reklama
Ja przyznam szczerze że akceptuje Harrego, ale nie ubóstwiam, ponieważ nie lubię fantastyki. Tak samo jak mój mąż uwielbia władcę pierścieni (nawet ma ksywę Frodo bo jest bardzo podobny do niego), to taki seans filmowy u mnie kończy się na śnie. Podobnie jak wchodził do kina Avatar X lat temu, i byłam na seansie, nie pamiętam filmu bo spałam. 😂
no co Ty jak masz Netfliksa to obejrzyj Once Upon a Time po tym zakochałam się w Fantasy😍 ahh Emma i jej żółty garbusik😙
 
Do góry