reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cześć Dziewczyny, o apetycie mi nawet nie mówcie 😭 już widzę siebie za kilka miesięcy!
Postanowiłam rankami chodzić na długie spacery, zobaczymy ile wytrwam ;)
Ćwiczycie w domu? a jeśli tak to proszę podrzućcie mi propozycje.
W pierwszym trymestrze podobno 1kg na miesiąc można przybrać, później 0,500. Już to widzę :o
To ja po pierwszym trymestrze już mam 3 kg na plusie 🤷🏻‍♀️ Muszę ograniczać apetyt i jedzenie , ale ciężko jak tylko bym jadła 🤦‍♂️
 
reklama
Hej dziewczyny, apetyt rośnie hihi waga też 😅 😆 ja od ostatniej wizyty 3kg na plus :D ale jak tu sobie odmówić jak ma się ochotę na wszystko. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku ale dzisiaj wjechały gołąbki w sosie pomidorowym :D
Po wizycie wszystko dobrze maleństwo już ma110 g :) jest bardzo ruchliwe i ma bardzo długie nóżki:) na 95% będzie chłopczyk, ale pewniak będzie dopiero na następnej wizycie 2 listopada:)
Co do imion to jeśli będzie chłopak to Aleksy a jeśli dziewczynka to Nina :)
W domu mam Jana i Polę ❤
 
Ktory tc? Super wieści :)
Hej dziewczyny, apetyt rośnie hihi waga też [emoji28] [emoji38] ja od ostatniej wizyty 3kg na plus :D ale jak tu sobie odmówić jak ma się ochotę na wszystko. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku ale dzisiaj wjechały gołąbki w sosie pomidorowym :D
Po wizycie wszystko dobrze maleństwo już ma110 g :) jest bardzo ruchliwe i ma bardzo długie nóżki:) na 95% będzie chłopczyk, ale pewniak będzie dopiero na następnej wizycie 2 listopada:)
Co do imion to jeśli będzie chłopak to Aleksy a jeśli dziewczynka to Nina :)
W domu mam Jana i Polę [emoji173]
 
Cześć Dziewczyny, o apetycie mi nawet nie mówcie 😭 już widzę siebie za kilka miesięcy!
Postanowiłam rankami chodzić na długie spacery, zobaczymy ile wytrwam ;)
Ćwiczycie w domu? a jeśli tak to proszę podrzućcie mi propozycje.
W pierwszym trymestrze podobno 1kg na miesiąc można przybrać, później 0,500. Już to widzę :o
Ja od dzisiaj się też biorę za siebie 😱 codziennie Musze robić 10000 kroków, i co 2 dni będę ćwiczyć 😁 dziś robiłam ćwiczenia od Lewandowskiej Link do: Trening w II trymestrze ciąży
Tez się boję że jak się nie opamiętam to na koniec ciąży będzie ciężko 🤣
 
Ja i z cerą i mdłości ale smaki mam chłopięce :) ha tak czy tak mówię Ignas do brzucha ;)
Ja tez byłam nastawiona na trzeciego chłopca. Ciekawe jak będzie u Ciebie. Mnie wcale nie zaskoczyło jak powiedziała ze chłopczyk.
z takim nastawieniem szlam. Przez ta cerę i większe zmęczenie w tej ciąży przeszło mi przez myśle ze może dziewczynka ale to było chwilowe tylko haha
 
reklama
Do góry