reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Grabcia, tak mi to imię w ucho wpadło, że chyba u nas też się przyjmie [emoji3][emoji5]
A tyle szukałam ;)
Oczywiście najpierw wyniki z amnio...
U nas nie było wątpliwości że chłopiec będzie Ignasiem :)
Ja tez byłam nastawiona na trzeciego chłopca. Ciekawe jak będzie u Ciebie. Mnie wcale nie zaskoczyło jak powiedziała ze chłopczyk.
z takim nastawieniem szlam. Przez ta cerę i większe zmęczenie w tej ciąży przeszło mi przez myśle ze może dziewczynka ale to było chwilowe tylko haha
Ja to w sumie też że chłopiec A córcia będzie wisenka na torcie za jakis czas ;) ale widzę że mąż chciałby tą córcie ;)
 
reklama
U nas nie było wątpliwości że chłopiec będzie Ignasiem :)Ja to w sumie też że chłopiec A córcia będzie wisenka na torcie za jakis czas ;) ale widzę że mąż chciałby tą córcie ;)
U nas podobnie. Mąż to był prawie pewny ze córka będzie. Myślał ze będę zawiedziona. A ja szczęśliwa ze wszystko w porządku i ze mały zdrowy 😊 cieszy się tez ale ta córkę to dla mnie chciał 😂 no cóż, będę królową w domu 😏😂
 
Pewnie ja też :) ostatnio mój prowadzący gin się śmiał że skoro jest 9 chłopców i 1 dziewczynka (dzieci moje i mojego rodzeństwa) to najwyższa pora na dziewczynkę :) tak czy tak planujemy 4 więc szansa na córeczkę będzie ;) na razie będę mieć 3 małych muszkieterów ;)
U nas podobnie. Mąż to był prawie pewny ze córka będzie. Myślał ze będę zawiedziona. A ja szczęśliwa ze wszystko w porządku i ze mały zdrowy [emoji4] cieszy się tez ale ta córkę to dla mnie chciał [emoji23] no cóż, będę królową w domu [emoji57][emoji23]
 
Pewnie ja też :) ostatnio mój prowadzący gin się śmiał że skoro jest 9 chłopców i 1 dziewczynka (dzieci moje i mojego rodzeństwa) to najwyższa pora na dziewczynkę :) tak czy tak planujemy 4 więc szansa na córeczkę będzie ;) na razie będę mieć 3 małych muszkieterów ;)
Daj koniecznie znać jak po wizycie i oczywiście życzę Ci upragnionej córci ☺️ a o której wizytujesz?
 
Daj znać po wizycie:) ja mam wizytę w piątek i strasznie mi się dłuży.
Czy są tu dziewczyny które miały CC. Ja miałam dwa teraz pewnie trzecie. Mam pytanie czy boli Was przy kaszlu? Mnie boli czasem przy głębszym oddechu nawet. Jest to chyba miejsce w któremu mam zrosty. Czy to normalne?
Tez miałam dwie cesarki i będę miała trzecią. Tez mnie boli czasami. Taki już chyba urok. W drugiej ciąży po pierwszej cesarce tez czułam.
13.30.nie dziękuję ;) na pewno dam.znac ;)
To czekamy 😊 ciekawe czy będzie jak u mnie 😏 czy córeczka?!
 
Daj znać po wizycie:) ja mam wizytę w piątek i strasznie mi się dłuży.
Czy są tu dziewczyny które miały CC. Ja miałam dwa teraz pewnie trzecie. Mam pytanie czy boli Was przy kaszlu? Mnie boli czasem przy głębszym oddechu nawet. Jest to chyba miejsce w któremu mam zrosty. Czy to normalne?
Ja miałam pierwsze CC w 2017 i do pół roku po odczuwalam i do teraz spokój
Tez miałam dwie cesarki i będę miała trzecią. Tez mnie boli czasami. Taki już chyba urok. W drugiej ciąży po pierwszej cesarce tez czułam.

To czekamy [emoji4] ciekawe czy będzie jak u mnie [emoji57] czy córeczka?!
Mnie już nosi... ;) jeszcze męża miałam wyjątkowo dłużej w domu rano więc zrobiłam nam śniadanie smaki takie na paprykę marynowana na jajka na parowki A teraz tak mi nie dobrze ;(
 
reklama
Jejku wspolczuje wam.... ja kilka razy doslownie mialam takie mocniejsze mdłości, zero wymiotow. Ale przez to apetyt dopisuje no bo wszystko moge jesc i przed ciazą 53 kg, potem przez chwile 52 a od sierpnia tendencja zwyzkowa i waze juz 57. Dziwne bo staram sie nie przejadac a tu ciagle mi sie na wadze dodaje.
 
Do góry