reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

My też jesteśmy po wizycie u alergologa.
Dostaliśmy przynajmniej maści nawilżające i natłuszczające na receptę za kilka złotych.
Postępowanie przy AZS przecież i tak już znam.
Mimo, że skórą Melanii na ciałku jest jasna, pani doktor pokazała mi miejsca gdzie jest jednak szorstka, nie zauważałam tego, bo praktycznie od urodzenia taka była.

Już wiem też od czego ta moja niemoc ostatnia. Tak, tak od nieprzespanych nocek, ale też w końcu dostałam okres. Przed zawsze taka byłam. To chyba dość późno po porodzie.
Czy któraś z Was jeszcze nie ma okresu?
Ja nie mam🤷‍♀️
 
reklama
My też jesteśmy po wizycie u alergologa.
Dostaliśmy przynajmniej maści nawilżające i natłuszczające na receptę za kilka złotych.
Postępowanie przy AZS przecież i tak już znam.
Mimo, że skórą Melanii na ciałku jest jasna, pani doktor pokazała mi miejsca gdzie jest jednak szorstka, nie zauważałam tego, bo praktycznie od urodzenia taka była.

Już wiem też od czego ta moja niemoc ostatnia. Tak, tak od nieprzespanych nocek, ale też w końcu dostałam okres. Przed zawsze taka byłam. To chyba dość późno po porodzie.
Czy któraś z Was jeszcze nie ma okresu?
Ja nie mam i zastanawiam się jak to będzie jak dostanę, bo zawsze umierałam przed, musiałam brać wolne w pracy...
 
My też jesteśmy po wizycie u alergologa.
Dostaliśmy przynajmniej maści nawilżające i natłuszczające na receptę za kilka złotych.
Postępowanie przy AZS przecież i tak już znam.
Mimo, że skórą Melanii na ciałku jest jasna, pani doktor pokazała mi miejsca gdzie jest jednak szorstka, nie zauważałam tego, bo praktycznie od urodzenia taka była.

Już wiem też od czego ta moja niemoc ostatnia. Tak, tak od nieprzespanych nocek, ale też w końcu dostałam okres. Przed zawsze taka byłam. To chyba dość późno po porodzie.
Czy któraś z Was jeszcze nie ma okresu?
U mnie ostatnio pediatra powiedziała że te robione maści są kiepskiej jakości , że lepsze emolienty a Pan alergolog ze emolienty są bleeeee i olej lniany stosować do kąpieli i krochmal a pani dermatolog że emolienty są dobre 🙃🙃🙃🙃wariatkowo🤣 a ja ze swoich obserwacji powiem tak jak jest reemisja azs to wszystko jest dobre a jak jest nasilenie objawów to każde to g....... działa tak samo 🤭
 
O co chodzi tym dzieciaczkom to nie wiem.....:oops:
Ale kiedyś minie....ściskam również....

No my mamy 160 cm łóżko i pamiętam słowa bratowej...kupcie większe bo jak będą dzieci to zobaczycie...i szczerze, chyba znowu miała rację...🤣
Niby dużo fajnie miejsca do momentu aż gwiazda położy się w poprzek...wtedy tego miejsca brakuje....:oops:
Nasz 180cm jest za małe, zwłaszcza jak obie gwiazdy mam w łóżku, wtedy śpię jak śledź, ani się obrócić ani ruszyć 😂

przyłączam się od 2-4 nosiłam bo jak tylko odkładałam to płacz 😭 rany a było tak dobrze
my dzisiaj ma II dawce bexsero waży 8,90 wzrost 78cm 😱stwierdziła, że szczypior jest!
wszystko ok zapłakał lekko ale dostał rolkę papieru i był szczęśliwy😜, pogadał, pochichotał 😂😂😂 i podały odrazu paracetamol 🤪
przy osłuchiwaniu zabrał słuchawkę bo była z pandą a on je ma na matach i do buzi 😂
jak go za jajka macała to zrobił sławetne tfuu i zaczął pluć😂
teraz na bilans 12 ms i kolejne szczepienia także uff złapiemy oddechu😍 a teraz odsypia biedny 🤗
No my też po szczepieniu, choć obie zaziębione. Rzeczywiście szczypior i długi Twój synuś!! Marcysia 68cm i 8535, a Dobrusia wysoka 111cm i 20,5 kg, ze wzrostem powyżej 97 centyla, z wagą niżej, ale jest ok (stoi ponad godzinę rok z tą samą). Poza tym dostała Dobrusia skierowanie do laryngologa (udało mi się umówić na poniedziałek na NFZ 😱) bo słabo ze słuchem, Jagodzie dała skierowanie na wszystkie możliwe badania krwi przed psychiatrą.

dziewczyny które byście wybrały zestaw dla całej rodzinki 😜

Ps spełniam mojego M marzenie chce mieć foty na święta w jednakowych strojach 🙄coś tam kiedyś napomknął 😜
Ja piernikowy 😁

My też jesteśmy po wizycie u alergologa.
Dostaliśmy przynajmniej maści nawilżające i natłuszczające na receptę za kilka złotych.
Postępowanie przy AZS przecież i tak już znam.
Mimo, że skórą Melanii na ciałku jest jasna, pani doktor pokazała mi miejsca gdzie jest jednak szorstka, nie zauważałam tego, bo praktycznie od urodzenia taka była.

Już wiem też od czego ta moja niemoc ostatnia. Tak, tak od nieprzespanych nocek, ale też w końcu dostałam okres. Przed zawsze taka byłam. To chyba dość późno po porodzie.
Czy któraś z Was jeszcze nie ma okresu?
Ja mam od 4 miesięcy niestety.

U mnie ostatnio pediatra powiedziała że te robione maści są kiepskiej jakości , że lepsze emolienty a Pan alergolog ze emolienty są bleeeee i olej lniany stosować do kąpieli i krochmal a pani dermatolog że emolienty są dobre 🙃🙃🙃🙃wariatkowo🤣 a ja ze swoich obserwacji powiem tak jak jest reemisja azs to wszystko jest dobre a jak jest nasilenie objawów to każde to g....... działa tak samo 🤭
Prawda, podpisuje się pod podsumowaniem 😂
 
Haha to dobrze przynajmniej jakaś zmiana garderoby😉a nie to co ja mieszcze się ciągle w te same rzeczy od 8 klasy bo rozmiar mi się nie zmienia jedynie tyci w ciąży 🤣🤣🤣

Naprawdę twarda z niej sztuka 😅 ech masz ciężko jak nie ms Twojego męża. Oby córcia była wyrozumiała jak wyjedzie w końcu mogłaby być jakaś Solidarność kobieca👊
Nasz poszedł wczoraj późno spać o 22 i pospał do trzeciej i pobudka na mleko, już usypiał ale coś mu przeszkadzało I się zaczęło darcie, nie wiem albo zęby bo lekarz mówił ze ostro górne się pakują albo kaszel, podałam camilie ale zero skutku poszłam zrobić inhalacje i się uspokoił i poszedł spać 🙏po 4

A miałam się podzielić wiedzą od alergologa, więc wczoraj byłam bo pediatra do którego chodzimy prywatnie w związku z naszą infekcję jest też alergologiem.
Więc pytam go jak to z tym nabiałem i zamiennikami typu jogurty kokosowe itp . Powiedział ,że skoro dajemy mleko neocate a to jest bardzo dobre mleko to do roku się wstrzymać bo jak się je chleb z masłem to po co jeszcze chleb ze smalcem🤷‍♀️
Teraz mamy jeszcze tą wizytę 6 grudnia ale powiem Ci szczerze, że ja już się zaczęłam zastanawiać czy wogole tam iść .
Hehe no twarda twarda...może jak wyjdzie już to co ma wyjść to wyluzuj....mam nadzieję🤣
Jak masz termin to idź.....ciekawe co tym razem wymyślą:)
No ja mam zalecenia od swojego gastroenterologa pod koniec stycznia zrobić próbę przejścia na bebilon pepti.....jak się nie uda to wizyta u niego i da dalej zlecenie na neocate!No sama jestem ciekawa jak to będzie....już się boję:oops:

dziewczyny które byście wybrały zestaw dla całej rodzinki 😜

Ps spełniam mojego M marzenie chce mieć foty na święta w jednakowych strojach 🙄coś tam kiedyś napomknął 😜
Zdecydowanie granatowy zestaw:)
U mnie ostatnio pediatra powiedziała że te robione maści są kiepskiej jakości , że lepsze emolienty a Pan alergolog ze emolienty są bleeeee i olej lniany stosować do kąpieli i krochmal a pani dermatolog że emolienty są dobre 🙃🙃🙃🙃wariatkowo🤣 a ja ze swoich obserwacji powiem tak jak jest reemisja azs to wszystko jest dobre a jak jest nasilenie objawów to każde to g....... działa tak samo 🤭
Dokładnie jest tak jak piszesz:)
Myślę, że każdy gada tak jak mu przedstawiciele "polecą":)
 
Nie wiem czy to coś pomoże czy bardziej będzie płakać jakby coś zimnego jej przykładać aby to zeszło. Ale taki maluch może krzyczeć. Ewentualnie jakby ją bolało to na ząbkowanie posmaruj delikatnie w środku (my przy podcięciu laserowym góry tak mieliśmy robić) może jej pomoże jak tam będzie Ci popłakiwać przy jedzonku.
Dzisiaj już jest o niebo lepiej. Warga o dziwo nie jest opuchnieta, normalnie pije, jedynie pochowałam jej wszystkie plastykowe zabawki, zostawiłam tylko te miękkie i materiałowe, żeby sobie tam nie uszkodziła nic. Nocka była całkiem okey, cała nic spałam przytulona do niej. Wieczór jedynie był ciężki bo się budziła co pół h z wielkim płaczem i musiałam nosić, bujać i tulić.
No i nareszcie wróciła ❤ We wtorek jeszcze Melania raczkowała a tu nagle wstawanie? 😳 Ale ona ma tempo, jak coś zaczyna to nagle wszystko na raz 😊
I dziękuję za komplement, chociaż zaraz nie będę miała co na siebie włożyć bo ciuchy zaczynają na mnie wisieć 😂
Lepiej jak wiszą niż są za ciasne 😅 Mi to po porodzie wszystkie ciuchy wisiały a spodnie z tyłka spadały 😅
dziewczyny które byście wybrały zestaw dla całej rodzinki 😜

Ps spełniam mojego M marzenie chce mieć foty na święta w jednakowych strojach 🙄coś tam kiedyś napomknął 😜
Zdecydowanie biały 😁
My też jesteśmy po wizycie u alergologa.
Dostaliśmy przynajmniej maści nawilżające i natłuszczające na receptę za kilka złotych.
Postępowanie przy AZS przecież i tak już znam.
Mimo, że skórą Melanii na ciałku jest jasna, pani doktor pokazała mi miejsca gdzie jest jednak szorstka, nie zauważałam tego, bo praktycznie od urodzenia taka była.

Już wiem też od czego ta moja niemoc ostatnia. Tak, tak od nieprzespanych nocek, ale też w końcu dostałam okres. Przed zawsze taka byłam. To chyba dość późno po porodzie.
Czy któraś z Was jeszcze nie ma okresu?
Ja okres dostałam 4 miesięcy po porodzie.
Ja nie mam i zastanawiam się jak to będzie jak dostanę, bo zawsze umierałam przed, musiałam brać wolne w pracy...
Ja przed ciąża miałam okropnie bolesne, tak samo zawsze umierałam i koniecznie na kilku tabletkach przeciwbólowych byłam. Tylko leżałam w pozycji embrionalnej i nic robić nie mogłam. Najgorzej jak w pracy mnie chwyciło, o matko, to był dramat...
 
reklama
U mnie ostatnio pediatra powiedziała że te robione maści są kiepskiej jakości , że lepsze emolienty a Pan alergolog ze emolienty są bleeeee i olej lniany stosować do kąpieli i krochmal a pani dermatolog że emolienty są dobre 🙃🙃🙃🙃wariatkowo🤣 a ja ze swoich obserwacji powiem tak jak jest reemisja azs to wszystko jest dobre a jak jest nasilenie objawów to każde to g....... działa tak samo 🤭
coś w tym musi być bo robiona na łzs prawie nic nie schodziło a tym pudrem w płynie pokazywałam Wam efekt a niby ten sam skład 🤔
 
Do góry