reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Wczoraj założyłam bardziej obcisłą bluzkę do pracy i wyróżniała się już w niej kulka na brzuchu 😱. Za każdym razem idąc obok jakiejś szyby czy przy lustrze patrzyłam, że już tak widać - jakoś nie oswoiłam się jeszcze do końca z myślą, ze brzuch będzie gigantyczny 😂
Dla mnie po pierwszym porodzie było bardzo dziwnym uczuciem to, że spojrzałam w lustro i tego brzucha nie było, spodnie znowu były dopasowane :D jednak człowiek się przyzwyczaja do tej piłki i potem normalny stan jest widokiem dziwnym :D
 
reklama
Dziewczynki
dzień dobry weekend 🌞
Ja na nocke jadę do Rodzicow, mąż do kolegów testują nowa Fifę 🤪( duże dzieci?)
Zakupiłam prenatal duo, co sądzicie? Jakie bierzecie suplementy od 12tc?
Zastanawiam się czy tam(prenatal duo) jest metylowany kwas foliowy, teraz actifolin biorę
Ja brałam prenatal uno a teraz zaczęłam prenatal duo, nie wiem jaki mają kwas ale chyba mają największą zawartość choliny :)
witam. Jak tam wasze samopoczucie? U nas od wczoraj nie zaciekawie. Zero energii nic mi sie nie chce najchetniej tylko bym lezala. A na dodatek caly czas od wczoraj ciagnie mnie podbrzusze raz delikatnie raz troche mocniej. jak troche pochodze i sie poschylam to od razu lece siusiu. Boze a do 22 wrzesnia jeszcze 11 dni 🙉 jak przetrwac jak 😉
Hejka, ja wczoraj zasnęłam o 21a wstałam po 9 😂 zajmuje się robieniem tortów i wczoraj jak skończyłam to byłam wykończona. W ciągu dnia mam dużo energii ale tylko do godziny 19 później już muszę się położyć bo jak dętka jestem 😁 maluszek robi sobie miejsce więc podbrzusze ciągnie
 
Ale ja np w ciąży lubię ubierać dopasowane ubrania, przecież to nie wstyd, mamy co pokazywać. A ciotka moja w pierwszej ciąży zawsze jak mnie widziała to czy nie mam jakichś luźnych ubrań żeby schować brzuch [emoji848][emoji134]
Moja matka w 1 ciazy kupowals mi ciagle jakies ciazowe ciuchy
Jakies wory wielkie wygladalam jak w namiotach
Strasznie mi sie nie podobaly
W kazdej kolejnej ciazy coraz bardziej obcisłe i zaznaczające brzuch ubrania nosilam :) a co trzeba byc dumnym z brzucha.. W końcu nowe zycie
 
Dziewczynki
dzień dobry weekend 🌞
Ja na nocke jadę do Rodzicow, mąż do kolegów testują nowa Fifę 🤪( duże dzieci?)
Zakupiłam prenatal duo, co sądzicie? Jakie bierzecie suplementy od 12tc?
Zastanawiam się czy tam(prenatal duo) jest metylowany kwas foliowy, teraz actifolin biorę.
Ja w tym tygodniu przerzuciłam się na MAMADHA premium+ :) widze, ze Prenatal duo ma trochę więcej witamin i tez jest wysoko oceniony na Panu Tabletce (Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 33 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka), wiec może tez się przerzucę po pierwszym opakowaniu tego co biorę :)
 
Dziewczyny czy któraś z Was też nie ma kompletnie apetytu? Ja tak mam już jakieś 3 tygodnie i mam dosyć 🙁 do tego mdłości, czasamu wymioty i nie mogę patrzeć na jedzenie, które kiedyś uwielbiałam. A przecież jeść coś muszę. Nie daje już rady z tym, męczy mnie to bardzo
Też tak mam 😳 nie wymiotuje codziennie, ale mdłości mam cały czasz, już też mam dość i czekam na lepsze dni 😀 boje się tylko żeby się nie pogorszyło bo już i tak mało jem. Pierwsza ciąża mnie wymęczyła i w drugiej jest tak samo...
 
Też tak mam 😳 nie wymiotuje codziennie, ale mdłości mam cały czasz, już też mam dość i czekam na lepsze dni 😀 boje się tylko żeby się nie pogorszyło bo już i tak mało jem. Pierwsza ciąża mnie wymęczyła i w drugiej jest tak samo...
Ja też właśnie się martwię..najgorsze jest to że nie ma za bardzo jak sobie pomóc🙁 bo więcej w siebie nie wmusze jedzenia niż jak mam teraz bo skończy się wymiotami 😖
 
Ja też właśnie się martwię..najgorsze jest to że nie ma za bardzo jak sobie pomóc🙁 bo więcej w siebie nie wmusze jedzenia niż jak mam teraz bo skończy się wymiotami 😖
A imbir Ci nie pomaga? Mi szczęśliwie mdłości już przeszły, ale wcześniej cukierki imbirowe i imbir w wodzie czyniły cuda.
 
reklama
Do góry