reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

U mnie zgagi nie ma, na szczęście :) ostatnio natomiast częściej i bardziej ciągnie mnie podburzusze - dobrze, ze mam dzisiaj usg - zapytam czy nic się nie odkleja, czy wszystko dobrze.

To niestety nie przez linka - musisz zgłosić do administratora albo moderatora, który Cię doda. Chyba @julianap ma taką władze ;)
Potwierdzam. Jeżeli któraś z Was chciałaby dołączyć do prywatnej grupy, to proszę o wiadomości na priv:)
 
reklama
No też mi się wydaje że zabobon ale taki pozytywny hehe, u mnie mąż ma czarne włosy i kręcone i dość dużo ma tych włosów za to ja mam cienkie i mało ich a ten kolor taki śmieje sie mysi ciemny błąd haha więc mam nadzieję że córa odziedziczy po nim chociaż włoski 🥰 No i rzęsy bo on to ma dłuższe i grubsze pięknie podkręcone że zawsze mu ich zazdroszczę.

Ojej a w którym tyg jesteś? :)
Zapytaj zapytaj może to normalne jest że tak rośnie. Trzymam kciuki by było w porządku.
Ja kolejną wizytę mam dopiero 10tego, ale już bym chciała iść I zobaczyć gwiazde na ekranie. Ostatnio jest spokojna ale jak już się ruszy to z siłą hehe. Ostatnio dostałam chyba nogą w pępek 🙈
Dzisiaj 21+1. Myśle, ze normalne i na razie się nie martwię, ale staje się to bardziej uciążliwe - ostatnio muszę przystawać pare razy w drodze z pracy (wracam spacerem, ok. 25 min), bo ból jak kolka, tylko znacznie niżej - w podbrzuszu. Dzisiaj się dowiem, pewnie normalna sprawa, chociaż chciałam od tego tygodnia zacząć basen, a jak tak źle mi się chodzi, to wcale nie chce mi się iść dodatkowo ćwiczyć ;)
 
Dzisiaj 21+1. Myśle, ze normalne i na razie się nie martwię, ale staje się to bardziej uciążliwe - ostatnio muszę przystawać pare razy w drodze z pracy (wracam spacerem, ok. 25 min), bo ból jak kolka, tylko znacznie niżej - w podbrzuszu. Dzisiaj się dowiem, pewnie normalna sprawa, chociaż chciałam od tego tygodnia zacząć basen, a jak tak źle mi się chodzi, to wcale nie chce mi się iść dodatkowo ćwiczyć ;)
No warto sprawdzić :) ja też jestem w tym tygodniu tylko plus 2dni hehe
Mnie czasem też coś kłuje w boku z lewej strony jakby jajnik ale nie jest to mocne. Ale nie mam takiego uczucia jak Ty że w podbrzuszu ciągnie. A może to maluch tak się rozpycha ?
Potwierdzam. Jeżeli któraś z Was chciałaby dołączyć do prywatnej grupy, to proszę o wiadomości na priv:)
O to ja chętnie dołączę😃
 
Hej :) jak się czujecie? Nie męczy Was zgaga? Mnie okropnie, zwłaszcza wieczorem. Nie wiem jak temu zaradzić.. Co do krzywej to już raz miałam w 16 tygodniu chyba bo wyszła mi za wysoka glukoza na czczo. Straszne to jest. Nawet to cytrynowe. Zastanawiam się jak przy zgadze dam radę to wypić i wytrzymać 2 godziny.. :(
Zgage to i ja mam niestety może minie. Ja już po glukozie u mnie tylko zwykłą można pić do badania bo podobno smakowa zaburza wynik. Reenie można brać i są jeszcze jakieś produkty beż recepty, które można stosować w ciazy.
 
reklama
Dzisiaj 21+1. Myśle, ze normalne i na razie się nie martwię, ale staje się to bardziej uciążliwe - ostatnio muszę przystawać pare razy w drodze z pracy (wracam spacerem, ok. 25 min), bo ból jak kolka, tylko znacznie niżej - w podbrzuszu. Dzisiaj się dowiem, pewnie normalna sprawa, chociaż chciałam od tego tygodnia zacząć basen, a jak tak źle mi się chodzi, to wcale nie chce mi się iść dodatkowo ćwiczyć ;)
I jak po wizycie? Co lekarz powiedział bo mnie też ostatnio częściej podbrzusze pobolewa
 
Do góry